Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Zobacz jak działa pierwsza poduszka powietrzna dla pieszych w nowym volvo V40!http://www.auto-swiat.pl : Zobacz jak działa pierwsza poduszka powietrzna dla pieszych w nowym volvo V40!

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

13 thoughts on “Zobacz jak działa pierwsza poduszka powietrzna dla pieszych w nowym volvo V40!

 1. Bardzo niebezpieczny pomysł.
  Dlaczego??

  Ano jedziemy sobie jedziemy i uderzamy w kamyczek lub ptaka. I wystrzeli poduszka zasłaniając nam drogę. Zjeżdżamy na przeciwny pas i czołówka jak nic.

  Koszty inne pomijam w stylu potrącenie psa = wymiana elektroniki i poduszki.

 2. Powiedz mi że jak ci nagle taka poduszka wybuchnie to się nie przestraszysz.
  A poza tym w 1 etapie widzę że zasłania do samej góry. ok 1:13 popatrz sobie.
  Trzeba skręcić głową w prawo by widzieć drogę.

 3. Chyba nie zrozumiałeś co napisałem.
  Czujnik który wyzwala poduszkę musi być bardzo czuły. I tak jak ktoś zwrócił uwagę wystarczy stłuczka na parkingu.
  Jest wielce prawdopodobne że pies, ptak itp mniejsze stworzenia także ją wyzwolą. Wystarczy kamyk czy kawałek węgla z ciężarówki przed tobą. Fakt polskich dziur pomijam.

  I wtedy nagle bum. Wątpię czy byś się nie przestraszył.

 4. myślicie że nie uwglęgnili faktu zbyt czułych czujników?? w przypadku pieszego jest mała powierzchnia styku ale jest więc pewnie działa jak max 2 czujniki są aktywne jedynie. pewnie uruchomi się przy wciskaniu hamulca. Jak mówili czujniki aktywne są tylko przy 20-50 km/h… jest mało przypadków gdzie przy takiej prędkości byłyby jedynie 2 aktywne czujniki na przodzie… pewnie też zamontowali czujniki podczerwieni, by wykrywał czy jest to organizm żywy czy przedmiot mechaniczny.

 5. coś w tym jest, ale konstruktorzy na pewno brali pod uwagę różne sytuacje, to zaawansowany system, bez powodu się nie uruchomi, poza tym bez przemyślenia żadna marka by tego nie wprowadziła do swoich samochodów, a już na pewno nie Volvo 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!