Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Zaczynamy projekt! Volvo V70 XC 1998 !

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

27 thoughts on “Zaczynamy projekt! Volvo V70 XC 1998 !

  1. Co tu się dziwić że jest zainteresowanie !!!!! To jest prawdziwy niezajebliwy łoś a nie jakieś poł elektryczne plastikowe gówno . Takich blach tak grubych podłużnic , wygodnych foteli teraz ze świecą szukać .

  2. Samochód jest białym krukiem nie dlatego że jest jakiś unikatowy a dlatego że z racji wieku i przebiegów już się "kończą" mechanicznie a ich reanimacje (np napędu) są koszmarnie drogie. Doprowadzenie do przyzwoitego stanu używalności pociąga za sobą koszty wielokrotnie przekraczające wartość pojazdu.

  3. Volvo v50 stukanie prawa strona na pełnym skręcie w prawo stukanie i szczykanie z prawej jakby przegub zewnętrzny. Wymieniona półośka cała prawa do tego łącznik stabilizatora. Nic nie pomogło wszystko sztywne na przeglądzie 2 x nic nie wyszło mechanik każe jeździć i obserwować:( stuki takie jakby kolo miało odpaść. Co to może tak stukać?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!