Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Ktoś przyspawał resor do osi w naczepie ! Tym razem Ja i Dziadek zostaliśmy zaskoczeni maksymalnie !https://patronite.pl/TruckmechanicfromPoland.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

47 thoughts on “Ktoś przyspawał resor do osi w naczepie ! Tym razem Ja i Dziadek zostaliśmy zaskoczeni maksymalnie !

  1. Fajna robota 🙂 podoba mi się jak chłopaki rozkładają butle z tlenem i propanem a Dziadek fajka pali 😀 żeby Darek butów z chmur nie szukał 😛

  2. Masakra, taka fuszerka. Przypomina mi to jak w moim wysłużonym Lanosie, inny "magik" zaczepił elementy koła i hamulców na zakrzywionych gwoździach. Jak to mechanik zobaczył to nie wiedział czy to żart czy co? Dodam, że auto zakupiłem bo było świeżo po państwowym przeglądzie technicznym, domyślcie się więc, jaka była skala oszustwa. Mechanik i ja cieszyliśmy się, że dowiedziałem się o tej fuszerce u niego a nie podczas odwiedzin w rowie albo na szrocie. I tak jak w tym przypadku pewnie monter nie wiedział jak to ma być poprawnie zmontowane więc pojechał wszystko palnikiem. I tak facet był dokładny w tym co robił, bo gdyby robił to ten partacz co u mnie, taki resor pociągnął by taśmą naprawczą i podkleił kropelką i po kłopocie xD Pozdrawiam!

  3. No tak, nie jednokrotnie wypadało dokonywać cudów na drodze przy lampce, w deszczu chlapie i śnieżycy. Wymiana sworzni tłokowych, wymiana sprzęgła. . . . Tak jakby pojazdy wolałyby być naprawiane na drodze

  4. Nie jestem kierowcą ciężarówek, ale wasza fachowość powoduje, że każdy vlog oglądam z zaciekawieniem. Chciałbym mieć takiego mechanika do mojego auta. Panowie, gratki za waszą pracę.

  5. Nie mam za wiele wspólnego z branżą (jedyny związek jest taki, że sprzedaję urządzenia, które są mechanicznie skomplikowane i ważą po 100-150ton), ale oglądam kanał z wielkim zainteresowaniem. Doceniam i podziwiam Waszą ciężką pracę i Wasze do niej podejście. Pozdrowienia dla Dziadka i dla Miśka!

  6. ten resor pekl wlasnie dlatego ze w tym miejscu ktorym byl spawany ,zostala uszkodzona termicznie struktora krystalograficzna ,mowiac ogolnie zostal w tym miejscu uszkodzony przez jakiegos pozal sie boze"janusza" ,normanlie wpierdol sie nalezy

Dodaj komentarz

Zadzwoń!