Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Wymiana Prowadnicy zacisku oraz klocków hamulcowych SAFWięcej o naprawie na https://www.facebook.com/mobilnaobslugapojazdow

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

23 thoughts on “Wymiana Prowadnicy zacisku oraz klocków hamulcowych SAF

  1. Jest patent na te prowadnice. Konkretnie na tą, która nie ma osłony. Są w sprzedaży prowadnice dorabiane z nierdzewki, które wytrzymują sporo i pozwalają zaoszczędzić na klockach.

  2. Super robota i ekstra podejście. Najbardziej podobało mi się pytanie do dziada czy klocki wymieniamy….przed kamerą że spuszczoną głową zmieniamy a każdy inny bez kamer by mówił że tyle mięsa szkoda wyrzucać bo to tylko naczepa….

  3. Ciekawe czemu w daf czy mercedesie ta 1 prowadnica nie jest niczym zasłonięta tak jak przykładowo scania na 2 gumki ochronne i święty spokój.

  4. A co sądzisz o delikatnym pociągnięciu jarzma na styku z klockami smarem miedzianym lub ceramicznym ? Może by tak szybko nie zardzewiało, tylko brud będzie się kleił.

  5. Witam. Mam pytanie odnośnie klocków czy panowie je szlifujecie u góry i u dołu? ja osobiście tego nie robię tylko czyszczę porządnie miejsce gdzie będą klocki i nie ma problemu żeby nie weszły a koledzy szlifują że klocek lata i ma bardzo duży luz, czy tak powinno być. z góry dziękuję za odpowiedź

Dodaj komentarz

Zadzwoń!