Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

#98 ODPOWIETRZANIE UKŁADU HAMULCOWEGO SZYBKIE PRZYJEMNE SPOSOBY NA ODPOWIETRZENIE HAMULCÓWCześć tutaj PRO GARAGE w dzisiejszym odcinku przybliżę wam temat :

ODPOWIETRZANIA UKŁADU HAMULCOWEGO PROSTO, SZYBKO I PEWNIE

Zapraszam do subskrybcji tego kanału ponieważ
będę starać się skrupulatnie prowadzić poradniki z zagadnień mechanicznych jednośladów i silników POZDRAWIAM 😉

Ten film jest dla celów rozrywkowych. PRO GARAGE nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek naprawy lub modyfikacje wykonane przez przeglądającego w wyniku informacji zawartych w tym filmie.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

16 thoughts on “#98 ODPOWIETRZANIE UKŁADU HAMULCOWEGO SZYBKIE PRZYJEMNE SPOSOBY NA ODPOWIETRZENIE HAMULCÓW

 1. Od siebie dodam:
  Smarowanie odpowietrznika smarem dookoła żeby nie zaciągał powietrza
  Zdejmowanie zacisków i ruszanie nimi, oklepanie młoteczkiem gumowym przewodów
  Zaciskanie klamki na noc
  W przypadku jak ktoś ma sportowy motocykl to skręcenie kierownicy tak, aby pompa ze zbiorniczkiem była w najwyższym punkcie

 2. ja zalałem płyn do zbiorniczka w zbiorniczku pełno a przez rurkę nie idzie mi wogóle płyn tylko trochę powietrza i tak od godziny płynu nie widać co zrobić??

 3. Bardzo proszę o pomoc – opinie. Rozkręciłem cały zacisk. Wymieniłem uszczelki, tłuczku i prowadnice. Przy próbach odpowietrzania (sposób 2) klamka ni cholery nie staje się twarda. Z odpowietrznika płynie płyn hamulcowy, ale klamka jest luźna – zupełnie. Co jest nie tak?

 4. Mam pytanie jeżeli kolega odpowietrza tylni hamulec w xmotos 250 i po jakimś czasie znowu nie ma hamulca czyli za jakiś czas ucieka ciśnienie,to rozumiem że poprostu jest gdzieś nieszczelność?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!