Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Wpływ stanu soczewki na moc XenonówPorównanie mocy światła soczewki wypalonej i dobrej. Filmik przedstawia na żywo, jak wielki wpływ ma odbłyśnik na moc światła.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

12 thoughts on “Wpływ stanu soczewki na moc Xenonów

  1. Oczywiście jest to palnik jednak potocznie przyjęło się określenie "żarówka xenonowa" i jest ono zrozumiałe nawet przez laików a nasze filmy kierujemy do szerokiego grona odbiorców.

  2. Po jakim okresie od nowości odbłyśnik się wypala tak jak zaprezentowane w filmie? Wymieniałem u siebie w Avensisie i zastanawiam się po jakim czasie znów mnie czeka taka przyjemność…

  3. Ciężko jest ocenić żywotność odbłyśnika ponieważ różnie są wykonywane regeneracje. Prawidłowo wykonana powinna wytrzymać ok. 150-200 tys. km., kiepska usługa ok. 50 tys. km..

  4. A samo zużycie powstaje na wskutek temperatury czy natężenia światła/fotonów? Rozumiem, że proces ten następuje stopniowo z każda minutą włączonych świateł?

  5. bardzo ważnym i dużym problemem jest też emisja UV przez lampy ksenonowe (żarówki halogenowe nie emitują UV) do tego wysoka temperatura. W nowych samochodach odbłyśniki wykonane są najczęściej z tworzyw sztucznych i potrafią się nawet nadtopić bezpośrednio nad źródłem światła

  6. najbardziej fachowym określeniem jest lampa ksenonowa:) Lampami (nie mylić z reflektorami) nazywa się wyładowcze źródła światła, czyli takie gdzie świeci łuk elektryczny, a najdokładniej mówiąc plazma wokół łuku elektycznego

Dodaj komentarz

Zadzwoń!