Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Volvo V40 / S40 / V50 / C30 – Kickster MotoznaFca #32Dziś przedstawiam Wam jedno z szybszych kombolotów jakie śmigają po naszych drogach.
.
.
.
Sklep z gadżetami
https://kickster.shop
.
.
.
Moja wypożyczalnia aut:

Strona główna


https://www.facebook.com/kicksterent
https://www.instagram.com/kicksterent/
.
.
Moja książka
https://bit.ly/kicksterbook
.
.
FB – https://facebook.com/kickstertv
.
IG: https://instagram.com/___kickster___
.
TT: https://www.tiktok.com/@___kickster___
.
Kanał z vlogami: https://www.youtube.com/@SebastianKickster
.
.
Wielkie podziękowania dla Felixa za użyczenie swojego Volviaczowego wizerunku 😀 http://www.youtube.com/user/felixiada
.
A także dla Blogomotive za użyczenie fragmentów jego filmu o Volvo V40
https://www.youtube.com/channel/UCWjwF90nBqJanF0WqwIaX5A
.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

35 thoughts on “Volvo V40 / S40 / V50 / C30 – Kickster MotoznaFca #32

  1. Mam S40 2.0 diesel i z kilkoma rzeczami się nie zgadzam. S40 produkowana od 2004, bagażnik jest duży, serio… Faktycznie nie jest tak duży jak V50 (mam porównanie, tata posiada) natomiast w C30 nie ma bagażnika w ogóle ( też mam porównanie, chłop mój ma)🤷🏼‍♀️, za to miejsca w środku dużo. Wodospad nie przeszkadza w niczym. Nie wiem jak trzeba się rozpychać żeby po godzinnej jeździe bolało kolano 🙄 a trasy były robione.
    Muszę pochwalić audio (chyba, że nie mam standardowego a jakieś lepsze dołożyli przy produkcji) jest kozackie! Niestety samemu dużo rzeczy nie przerobimy bo blokuje nas komputer 😢

  2. Wszystko wszystkim ale ta francuska skrzynia o której mówisz, w moim v40 z 2000 roku zrobiła 70 000 km bez oleju. Przy czym nie wiadomo ile jeździł bez oleju poprzedni właściciel… A ja samochodu nie oszczędzałem bo tylko czekałem aż się rozpadnie żeby kupić nową. Niestety nie doczekałem się. Sprzedałem auto.

  3. Sam mam obecnie V40 1.6 może nie jest demonem pretkosci ale patrząc na ceny pakowa i mandatów nie jest to problem. Komfort jazdy jest dużo lepszy niż w wielu obecnych najnowszych samochodach.

  4. Ejj co PEUGOTA 🙂 207 do jazdy po bułki i HDi nie napierdala jak TDi ojca, nie ma gówno pompowtrysków, dwumasy, DPF, jakoś wygląda w środku a nie jak sen najebanego drwala jak w Passacie czy Gulfie a z EGR poradziłęm sobie sam…tzn soft nowy poszedł który jakoś tak na EGR mówi POSZEDŁ WON i nie przyłaż. Nie jest to INFINITI którym tak ogólnie popierdalam ale jakoś się kula ruda nie wpierdala jak wszelkie NIEMIECKIE gówno.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!