Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Diagnostyka czujników wału korbowego i wałka rozrządu. #1Witam. W moim pierwszym odcinku wytłumaczę Wam, jak działają czujniki indukcyjne i hallotronowe oraz sposób ich diagnozowania

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

25 thoughts on “Diagnostyka czujników wału korbowego i wałka rozrządu. #1

  1. A co może być powodem ze auto reaguje z opóźnieniem na gaz. Wciskam pedał przyspieszenia i auto z pewną zwłoką wchodzi na obroty. Dodam , ze to fiesta MK7 1,25 , sytuacja pojawiła się po wymianie rozrządu. Oczywiście mechanik twierdzi ,że wszystko jest ok. Dodatkowo kiedy auto się rozgrzeje gaśnie na jałowym biegu. Zdarza się to kiedy np. wciskamy pedał sprzęgła dojeżdżając do skrzyżowania. I nie wiem czy kupić żonie inny samochód …Bo większość mechaników to chętnie wymieni olej, tłumik itp. taka dyskusja na 2020 rok…

  2. Taka agresywna "metalowa" muzyka podoba się tylko jej wielbicielom, na normalnych ludzi działa jak płachta na byka! Na przyszłość radzę wybierać coś neutralnego. Metal, thrash metal, punk, czy operowe wycie, jest akceptowane tylko dla jej miłośników, dla innych jest to wręcz nie do słuchania! Pewnie mało kto cię słuchał, ja w pewnym momencie zrezygnowałem bo aż się "gotowało" w człowieku od tego jazgotu!

  3. Bardzo dobry materiał. Dzięki tobie dzisiaj naprawiłem Peugeota 407 który stał 5 dni i czekał w kolejce na naprawę. Zaoszczędziłem chyba z 500 zł z lawetą. Kontynuuj ten kanał. Jesteś wielki. Nie patrz co piszą inni w głupich komentarzach. Poszą tak żebyś nie zdradzał patentów. Pozdrawiam.

  4. Witam, mam pytanie odnośnie umieszczonego na wałku rozrządu impulsatora w postaci wieńca z tymi występami prostokątnymi… czy oderwanie jednego z tych występów i przyspawanie go pozornie w tym samym miejscu może być powodem błędu czujnika wałka rozrządu P0016 i P0017? pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!