Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Volvo FH Przebieg 530 tys km- Usuwanie usterkiWszelkie niedziałające urządzenia elektryczne warto sprawdzić od bezpieczników odpowiedzialnych za ich działanie.
Często to własnie bezpiecznik „ratuje” część przed spaleniem.
Gdy bezpieczniki są dobre w następnej kolejności można sprawdzić dopływ prądu.
Wymaga to jednak użycia próbówki.
W nowych pojazdach często elementy które działały do tej pory mechanicznie zastępuje się samodzielnymi modułami elektrycznymi podłączonymi na kostkę np: pedał gazu.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

11 thoughts on “Volvo FH Przebieg 530 tys km- Usuwanie usterki

  1. Super że chciało Ci sie zadziałać z tą usterką!. Czasami kupię jakieś volvo, zanim ktoś sprawdzi bezpieczniki zrobi jaka przerobke ze Panie zachowaj. Niestety potem nie idzie dojść co było przyczyną usterki.

  2. Pomocy gdzie jest jakiś bezpiecznik żeby wyłączyć głośność z kierunków bo mi pokazuje że nie ma powierza w czasie jazdy i bipczy, powietrze oczywiście jest

Dodaj komentarz

Zadzwoń!