Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Usterka Volvo D5 D3 D4 ECM-P00BD00 Błąd przepływomierza.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

33 thoughts on “Usterka Volvo D5 D3 D4 ECM-P00BD00 Błąd przepływomierza.

 1. Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają ale kolektor nowy czy używany? W sensie kolektor w ASO jest dostępny w rozsądnych pieniądzach? 🙂 Ile dla detalisty?

 2. Może przyda się innym użytkownikom d4/d5
  Mam xc60 d5 2015 przebieg 155kkm
  Zamontowałem diodę led 3.6V z rezystorem 900ohm i bezpiecznikiem 1A na samym początku instalacji.
  Dioda jest przy desce rozdzielczej pomiędzy plastikami by nie oślepiała. Podłączona jest do jednej z świec żarowych.
  Podczas wypalania dpf wszystkie świece grzeją gdy auto schodzi z obrotów bądź jede z górki.
  Dioda jest podłączoną do świecy i w ten sposób wiem kiedy wypala sie dpf by wiedziec by nie gasić silnika zanim wypalanie się skończy.
  Dodatkowo choć to nie potrzebne wiem jak długo grzeją swiece na zimnym silniku po rozruchu.
  Nie ma możliwości podgrzania świec przed rozruchem. Grzeją dopiero jak silnik uruchomi się.
  Jeżdżę już tak 3 miesiące i mam za sobą 2 wypalania dpf co 1900km.
  Sprawdzane na kompie i nie ma żadnych błędów świec żarowych.

 3. A powie mi ktoś co może być za przyczyna, Volvo V60 2014r D4 181 KM. Nie za każdym razem, ale się zdarza, jadąc na niskich obrotach, tak do 3 biegu auto tak jakby przerywało, jakby mu przez sekundę brakowało paliwa, takie jest wrażenie,
  Czego to może być oznaka?

 4. Hej a może ktoś zna przyczynę dlaczego w Volvo tylko w silniku psa 2.0d 136km też pojawiają się te same problemy z dymem tylko błędu nie ma żadnego? Wtryski i turbina sprawdzone, egr nowy oryginalny, przepływomierz nowy oryginalny, szczelność niby ok. Naprowadzi ktoś gdzie szukać?

 5. Witam, powiedz mi proszę czy kod błędu 097 i komunikat,, układ silnika wymagany serwis,, to serwis olejowy czy coś bardziej poważnego, próbowałem go usunąć ręcznie i przez jakis czas go nie było i teraz nadal się wyświetla? Volvo xc60 2.4d 175ps 2009r proszę o podpowiedź, pozdrawiam 🖐️

 6. Mam to w volvo s40 , ten problem. 1.6hdi . Po odplaniu Zero mocy , po przejechaniu 1km wszystko wraca do normy ale wywala błąd silnika. Okazało się że przepływomierz daje za dużo powietrza. Jutro się za to biorę z czyszczeniem albo wymianaa.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!