Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Scania 124L której wystarczyło -14 stopni w nocy aby ją unieruchomić. To była zaskakująca awaria :)

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

25 thoughts on “Scania 124L której wystarczyło -14 stopni w nocy aby ją unieruchomić. To była zaskakująca awaria :)

  1. Nie jestem kierowcą ciężarówki a program oglądam bo jest ciekawie prowadzony przez fachowca. Co do dzwonienia po pijaku : za czasów szczenięcej młodości zdarzyło mi się parę razy dzwonić po do dziewczyn które mi się podobały – jest to przeciwskuteczne a jak jeszcze kiedyś obejrzałem taki spektakl w wykonaniu pijanego kolegi. ! Nie czyńcie tego bo się ośmieszacie !!!

  2. Ale się w chujowym miejscu ta scania rozkraczyła. Dziwne te układy hamulcowe w ciężarówkach. Coś zamarznie w jakimś wężu i ciśnienie cały czas trzyma i nigdzie człowiek nie pojedzie.

  3. Przy odkręcaniu osuszacza czy to nakręcany, czy komorowy jak w Volvo FH4 zakładaj okulary… Zawsze dmuchnie piachem i czasem niestety w oczy 🙁 Następnym razem powarczcie w miejscu chwilę dłużej zanim odjedzie na testy… Miałbyś go w zatoczce, a nie na ulicy co znacznie wpływa na bezpieczeństwo 🙂

  4. Jak masz awerię wciśnij 1 jak chcesz teleporady to rozłącz się i skontaktuj sie ze swoim lekarzem lub farmauceutą jak chcesz popierniczyć to wciśnij czerwoną słuchawkę i czekaj na połączenie hahahahhahahahaha.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!