Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

System kontroli dostępu, skaner linii papilarnych, RFID, hasłoMobilne stanowisko dydaktyczne, reprezentacyjne: „Systemu Kontroli Dostępu”, które można nawet zaadaptować 1:1 do kontroli dowolnego obiektu czy strefy.
Jest to w pełni funkcjonalny system kontroli. Jego działanie ogranicza całkowicie lub w określonym czasie dostęp użytkowników do stref chronionego systemu. Identyfikacja użytkowników realizowana jest przy pomocy linii papilarnych, tagów RFID czy haseł.
System na podstawie danych zebranych podczas konfiguracji decyduje o tym, czy w danej chwili użytkownik ma prawo dostępu do określonego sektora i uruchamia procedury mające na celu zezwolić lub zabronić przedostanie się użytkownika do danej strefy.
Elementem zaporowym, który uniemożliwia nieautoryzowane przedostanie się do chronionej strefy przez system jest zastosowanie drzwi z zamkiem elektromagnetycznym.
Na życzenie jestem w stanie zaprogramować tagi RFID (karty, pastylki itp.)
Poniesiony koszt wykonania (części) projektu to 1132zł. Zbieram na kolejny projekt „System magazynowy”, „Inwentaryzacja” lecz wszystko zależy od tej aukcji. Nie robię tego dla celów zarobkowych lecz z zainteresowania. Pozdrawiam

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!