Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Przejazd Noca Coquihalla i Serwis Volva Styczeń 2022Pierwszy raz na Coquihalla po wszystkich zdarzeniach związanymi z powodziami i zerwanymi drogami, mostami na jesień 2021. W nocy za nie wiele widać ale zawsze wybieram najlepszą opcję żeby nie zawalić awizacji. Ogólnie to lepiej wcześniej ruszyć i mieć zapas na przykład gdy po porannym przeglądzie zauważysz że filtr paliwa jest pełny. Service Volvo Welcome To XD

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

27 thoughts on “Przejazd Noca Coquihalla i Serwis Volva Styczeń 2022

  1. P.Rafale do kuchenki zastosować wysuwany spod stołu blacik na szufladowych szynach. Szyny na czterech kątowniczkach, tak aby była przestrzeń na kuchenkę pod stołem.Może mogłoby być i bez blatu ,ale jak wykipi to na podłogę.Plastikowe uchwyty mają za dużo przegubów i nie będzie to stabilne.

  2. Zaraziłeś mnie Panie Rafale chęcią korzystania z Sygic Truck 😃 licencja wykupiona na rok, tablet zainstalowany i lecimy w świat 😉 Puki co pozytywne wrażenia po przesiadce z IGO Primo Truck. Pozdrawiam.

  3. Sorry za nie wygodne pytanie, aleczy Firma c os dozuczczaJakąś coś kasę jak są sniegi czy gołoczie czy nie .Pytam bo ustawowo kierowczy nadgodzin niemają w Kandzie., A jak masz lekko ale cięzki załadunek . W moi m przypadku na śniegu to 40mil maks??

  4. 55:08 Śmieszne że Człowiek zaszczepiony "szczepionką" którą tak się chwalił na mediach swoich, nadal maski zakłada, mimo że przed niczym one nie chronią. Ale jak się ma wypraną głowę i daje się być niewolnikiem w kagańcu nie znając swoich praw to tak jest … 😀

  5. Taka sugestia , owinąć kilka razy przewody które zamarzają grzałką do odmrażania rynien rur spustowych przez przetwornice na 110-120 V , albo założyć otulinę z pianki do rurek CO .
    Albo jedno i drugie , tylko wtedy pianka żaroodporna .

Dodaj komentarz

Zadzwoń!