Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Prosty sposób na samodzielne wyciszenie nadkoli! #101_NaprawOglądaj „101 Napraw” w niedzielę o 10:00 na TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/101-napraw-odcinki,3804/odcinek-2,S09E02,150619
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Grzegorz Duda to doświadczony mechanik, który nie krzywi się na widok kilkunastoletniego samochodu – wie, jak wygląda polska motoryzacyjna rzeczywistość i stara się przekazać jak najwięcej cennej wiedzy właścicielom tego typu pojazdów. Uświadamia, że wiele napraw można przeprowadzać we własnym zakresie, oszczędzając czas i pieniądze. Doradza, jak wstępnie diagnozować popularne usterki, krok po kroku demonstrując metody ich usuwania. Cenne wskazówki dotyczące eksploatacji samochodu i lepszego rozumienia jego zachowań przydadzą się także użytkownikom współczesnych aut. To już dziewiąta seria popularnego programu poradnikowego.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

29 thoughts on “Prosty sposób na samodzielne wyciszenie nadkoli! #101_Napraw

  1. Nigdy nie słyszałem aby skuteczność wygłuszania sprawdzać uderzając palcem w wygłuszone elementy. Aby stwierdzić czy taki zabieg dał efekt należy pojechać w trasę i sprawdzić ilość dB w kabinie. Pytanie czemu tego nie zrobiono ? Czyżby efekt wygłuszenia był słaby ?

  2. No tak dodał 10mm grubości pod nadkole i te wszystkie wkreciki i kółeczko na pewno odpowiednio będą trzymać to nadkole podczas jazdy.Nie widzę tego jakoś.

  3. Bardzo dobry film- chociaż jest trochę może nawet niesłusznej krytyki .Są różne sposoby wyciszenia . Ja swojego f126p wyciszyłem tak, że stał się cichym samochodem wewnątrz , ale jak się otworzy okna, to niekoniecznie .Wyciszyłem nadkola , drzwi , pod tylnym siedzeniem i oparciem , tylną półkę pod szybą , przednie podszybie , pokrywę bagażnika , całą komorę bagażnika , przednie słupki wewnątrz , progi wewnątrz ,przestrzeń między błotnikami a nadkolami stalowymi, będącymi elementami auta i podłogę, podsufitówkę .W aucie jest cicho , ciepło i przyjemnie, bo ogrzewanie mam też przerobione na płyn borygo, a silnik dalej jest chłodzony powietrzem . Elegant 650 .

  4. Dobry material. Janusze bez pojecia, pieniedzy ( nie ma rzeczy za darmo ani taniej), umiejetnosci i ochoty do roboty pisza fajne komentarze o rudej choc w zyciu nic w aucie nie wygluszyli.

  5. Po pierwsze postawiłbym na pomiar akustyczny w środku skąd pochodzi najbardziej donośny nie pożądany dźwięk . Pomożemy tak wszystko obkleić a okaże się że przez te elementy nadwozia wcale dźwięk tak nie przechodzi. Na końcu okaże się że silnik wyje🤦🏻‍♂️No i bałabym się że ruda wejdzie w te nadkola bo tamto chyba trudny temat żeby to porządnie zrobić tym bardziej jeszcze plastik jest giętki jak farba popękała to Lipa woda zacznie wchodzić

  6. Cześć ludzie. Taka sytuacja, mam wyjęty silnik w Espace 4. Coś godnego polecenia do położenia zamiast fabrycznego wygłuszenia? Lata robią swoje, fabryczne wygłuszenia trawi ząb czasu, opadają skutkiem czego możliwe pożary itp czego nie życzę swojej Renacie 🙂 Ktoś to trenował?

  7. Wyciszyłem najpierw lewe drzwi z nadkolem, efekt: jechałem po mokrej nawierzchni i dużo lepiej słyszałem szum z prawej strony. Trochę mam odgięte nadkole i dostaje się tam brud i woda ale pianka się trzyma już 2 lata

  8. Grzesiu i tak się dostanie woda za to wszystko. Za plastikowym nadkolem nie powinno być nic, tylko powietrze i dopiero blacha, będzie w tedy zawsze sucho. To nie oszczędność producenta tylko mądrość, a taki zabieg to krótkowzroczność 500 będzie cichsza na bank bo taką demonstrujesz na filmie, ale dziury wylecą szybciej niż gwarantuje to producent a ten daje 8 lat. A tu jeszcze leci gwarancja jak auto jest młodsze. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!