Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Jak ustawić światła? | Regulacja reflektorów volvo c30, s40, v50 | Naprawa #4Witam,
Prezentuję krótki film w którym wykonuję regulację reflektorów w samochodzie marki volvo, lecz w innych samochodach wygląda podobnie. Regulacja jest w dwóch płaszczyznach prawo – lewo i góra – dól. Dokładną regulację wykonuje się na stacjach diagnostycznych.

Zachęcam do subskrybowania kanału oraz zostawiania łapek w górę!

Muzyka: Macarena bass boosted remix

Pozdrawiam
Motonacja

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

14 thoughts on “Jak ustawić światła? | Regulacja reflektorów volvo c30, s40, v50 | Naprawa #4

  1. mam pytanie odnośnie silniczka regulującego światała, V50 angielska wersja z prawej strony mam buczenie silniczka od świateł jak go rozłaczyć, ponieważ jak samochód jest zaparkowany cały czas brzęczy. Da się to jakoś rozłączyć aby nie brzeczał lub jakieś inne rady jak to rozwiązać oraz czy to ma jakieś późniejsze konsekwencje dla auta, akumulatora? dzięki.

  2. tak nie wygląda regulacja 🙂 – każdemu przeskakuje zębatka. łatwiej i szybciej wyjąc reflektor nawet bez odpinania i kręcić samą nasadką na głównym trzepieniu. I nic nie powinniśmy połamać

  3. Niestety tak nie wygląda ta regulacja! Trzeba wyjąć reflektor, nalać WD40 lub czegoś podobnego pomiędzy 😉 tryby i kręcić zupełnie innymi elementami. Regulacja, jaką proponujesz, być może jest skuteczna w nowym samochodzie — później kończy się połamaniem delikatnych plastyków… I chyba wymianą całego reflektora… Czyli stratą masy szmalu!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!