Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

POJEDYNEK BMW E92 M3 vs Volvo C70 2.3 T5Widzowie przemówili i dopięli swego! Pojedynek pomiędzy C70 2.3 T5 Tomka, a BMW E92 M3 Michała! Ale poza tym także sentymentalna podróż w czasie i opowieść o przyjaźni między człowiekiem a maszyną. Warto wspomnieć, że na podstawie pamiętnika Tomka powstał film „Giganci ze stali”, a ze wspomnień Michała powstała powieść „Nasza Szkapa”. Na koniec nowe wyzwanie dla głównego bohatera!

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

48 thoughts on “POJEDYNEK BMW E92 M3 vs Volvo C70 2.3 T5

  1. Panowie, trzymam kciuki! Dla C70 ten target… wyświetleń, być może zbyt wysoko postawiony, ale ważne żeby gonić króliczka. Wartość dodana modelu na parkingu pod sklepem: – bardzo ładny – oraz – czy może na sprzedaż? Zabrakło pomiaru na Autobahn'ie 100-160. Pozdrawiam, Artur C70 B5234T3.

  2. Chetnie bym stanal z m3. Moj budżetowy projekt to e92 335i. W tym aucie za W miarę nieduże pieniądze można złożyć auto dużo szybsze od aut pokroju m3. Pozdrawiam i czekam na mody w volvo

  3. Ale porównanie. Porównajcie to z m-ka e36 albo e34 co by roczniki się zgadzały a nie ponad dekada do przodu z emką wyjechaliście. Poza tym jak fabryczne 390ccm wtryski wyrabiały to ta turbawka jest naprawde słabym chińczykiem.

  4. Sam mam taką bryczkę, też lekko dłubniętą przelot 3", pompa walbro, wtryski 440ccm i kolektor wydechowy z s60/v70r, turbo też z rki tyle że k24 hybryda na k27 wszystko chodzi na fabrycznym sofcie i doładowaniu lekko poniżej 1bara, afr idzie na bogato lekko powyżej 12 po całości, nawet na jałowym niewchodzi na 13, to akurat niedobrze ale przyjdzie czas że się to ogarnie. Trakcja jest naprawdę dużym problemem na mokrej nawierzchni urywa na trójce aż do odcięcia to jest ponad 140km/h .

  5. Monaro to Vauxhall 😉 .
    Dawaj rób tego Volviaka żeby opierdolil to BMW . Chce zobaczyć jak mka jako bożyszcze januszy ssie rurę od starego volvo 😁🤣

  6. Panowie, jechać z tymi filmami. Autentyczność i luz jest a tego większości ludzi brakuje więc dawać lepsze światło i kamere i lecicie. Może jakiś cross z profesorem 😀

Dodaj komentarz

Zadzwoń!