Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Nieszczelny przewód paliwa odpowietrzenia baku i plama po zatankowaniu do pełna na stacji benzynowejPo zatankowaniu do pełna zaczęło śmierdzieć benzyną, winny był sparciały przewód paliwa (odpowietrzenia baku) na krućcu.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

7 thoughts on “Nieszczelny przewód paliwa odpowietrzenia baku i plama po zatankowaniu do pełna na stacji benzynowej

  1. Mam pytanko jeśli układ paliwa jest szczelny a mimo to w kabinie śmierdzi paliwem w trakcie jazdy to czy przyczyną może być filtr oparów paliwa ?Nie mam już siły a mechanicy nie widzą problemu

  2. Odkręcam korek wlewu paliwa w Audi a3 1.8 t benzyna a z baku wieje aż korek z dłoni wypadł i tak około 5 sekund . Wcześniej było delikatne "syknięcie" . Jaka może być przyczyna? Zaznaczam że benzyny mam w baku z 15 litrów i dolewam tak żeby rezerwa się nie świeciła i jeżdżę na gazie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!