Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Mercedes Actros – spełniłem marzenie z dzieciństwaW naszej redakcji zwykle testujemy samochody osobowe. Zdarza się jednak, że do Krakowa przyjedzie wyjątkowy pojazd, zupełnie inny od tych, których testy najczęściej możecie oglądać na AutoCentrum. A gdy do tego jest spełnieniem marzeń, emocje sięgają zenitu.

Przykładem takiego właśnie samochodu może być Mercedes Actros, który na tydzień stał się autem na co dzień dla Mateusza. To ponad 8-tonowy potwór, który mierzy prawie 4 m wysokości i dysponuje ogromnym silnikiem o mocy ponad 400 KM oraz momentem obrotowym o absurdalnej dla zwykłego kierowcy wartości 2800 Nm. Do tego jest w nim możliwość swobodnego wyprostowania się w kabinie, 2 łóżka do spania oraz ogromna liczba schowków i widoczność godna mieszkania na pierwszym piętrze. Brzmi świetnie, ale w mieście czeka na kierowcę też wiele pułapek, które nie ułatwiają życia z takim pojazdem.

Jak więc spisał się Mercedes Actros? Co najbardziej podobało się Mateuszowi, a co sprawiło mu największą trudność? Zapraszamy na test.

Chcesz wiedzieć więcej?
– Nasz kanał (subskrypcja): http://www.youtube.com/user/autocentrumkropkapl?sub_confirmation=1
– Nasza strona: http://www.autocentrum.pl/
– Facebook: http://www.facebook.com/AutoCentrumPL
– Instagram: https://www.instagram.com/autocentrum.pl/

Przydatne linki:
– https://www.AutoCentrum.pl/filmy/
– https://www.autocentrum.pl/nasze-pomiary/
– https://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/
– https://www.autocentrum.pl/auta/
– https://www.autocentrum.pl/dziennik-kosztow/
– https://www.autocentrum.pl/oceny/
– https://www.autocentrum.pl/testy-opinie/
– https://www.autocentrum.pl/usterki/
– https://www.autocentrum.pl/spalanie/
– https://www.autocentrum.pl/vin/
– https://www.autocentrum.pl/dopasuj-auto/krok-1/ (nowa wyszukiwarka samochodów nowych)

#AutoCentrum #Mercedes #Actros #GigaSpace #testciezarowki

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

25 thoughts on “Mercedes Actros – spełniłem marzenie z dzieciństwa

  1. ABA jak już nie douczony tester wspomniał nie jest to asystent skrętu tylko ja to nazywam ostatnia deska ratunku, czyli zbliżając się do przeszkody poruszającej się w tym samym kierunku i braku reakcji ze strony kierowcy, rozlega się sygnał oraz ostrzeżenia na głównym ekranie, jeśli nadal kierowca nic nie robi wyzwala się awaryjne hamowanie oraz informacja na zewnątrz w postaci szybko migających kierunkowskazów.

  2. Wsiadl bez doświadczenia, bez naczepy i próbuje być opiniotwórczy.pojeździj chociaz miesiac tym ciagnikiem i dopiero sie wypowiadaj.najlepiej jedz na niemcy,tam sie zycia naumiesz.

  3. 1. Lusterko jest w prawym schowku na lewej ścianie, trzeba go wyjąc i sobie zawiesić.
    2. Samochód jedzie na tempomacie między liniami ale trzeba trzymać ręce na kierownicy bo zaraz system wrzeszczy.
    Bardzo wygodny, super się prowadzi, do kamer szybko się można przyzwyczaić tylko trzeba uważać na kamery bo są poza widocznością.

  4. Lepiej powiedz ile dostałeś do łapy..żeby zachwalać te lusterka …Kierowcy śmieją się z tych lusterek a jak wejdzie się do internetu to każdy odpływa z zachwytu ….żałosne

Dodaj komentarz

Zadzwoń!