Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

MDC-20. Funkcje kontroli maksymalnego zapotrzebowania na energięZarządzanie zapotrzebowaniem na energię przez 365 dni w roku

Uniknij opłat karnych na swojej fakturze
Wydajne urządzenie umożliwiające kontrolowanie obciążeń (urządzeń elektrycznych, klimatyzacji itd.)

Zarządza obciążeniami niepriorytetowymi i sprawia, że kontrola maksymalnego zapotrzebowania na energię nie ma wpływu na normalne działanie przedsiębiorstwa.

– Platforma PowerStudio Embedded we wnętrzu urządzenia.
– Serwer WEB.
– System kompatybilny z dowolnym systemem nadrzędnym komunikacji XML.
– Historia obejmująca ponadroczny okres z rejestrem maksimum 4500 zmiennych elektrycznych uśrednianych co 15 minut, wartości maksymalnych i minimalnych (możliwość modyfikacji okresu. pamięć cykliczna).
– Szyna RS-485 do podłączenia maksimum 12 LM4 i/o.
– Systemy podłączania do Internetu z dynamicznym adresem IP, dzięki czemu unika się konieczności zastosowania statycznego
adresu IP w urządzeniach MDC-20.
– Generowanie i rejestrowanie własnych zmiennych w oparciu o dane uzyskane z urządzeń. (EnPI, %, Kg, CO2, Euro, itd.).
– Programowanie w celu wysyłania poczty elektronicznej na listy adresatów ze spersonalizowanymi wiadomościami, dołączając informacje o dowolnej zmiennej z urządzeń pomiarowych.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!