Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Kick to Open / Otwieranie bagażnika nogą Ford Mondeo MK5Zestaw do otwierania kupisz tu
modyfikacjeford@gmail.com
trzeba mieć :
Lutownica transformatorowa.

trzeba dokupić : peszel około 50cm, Kostka wtyk złącze hermetyczne na 4 kabelki , taśma izolacyjna,

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

42 thoughts on “Kick to Open / Otwieranie bagażnika nogą Ford Mondeo MK5

 1. Pierwsza wada – czyli jak masz zamknięty samochód to nie zamkniesz bagażnika to wg. mnie raczej zaleta – ja bym to traktował jako zabezpieczenie przed przypadkowym zatrzaśnięciem kluczyka w bagażniku.

 2. Przemku czy u ciebie był BLIS z fabryki czy dokładałeś? Pytam ponieważ masz szare przedłużone koszyki radarów a te według specyfikacji są do Vignale chociaż do kombi też pasują.

 3. Działa w Fusionie 2017, podłączenie całkiem inne niż w mondeo ale mega proste i idzie to zrobić dosłownie w 30 minut. Nawet zderzaka nie trzeba ściągać, wystarczy pokrywę od spodu odkręcić.

 4. Mam pytanie mam S-MAXA z 2016r. zauważyłem u ciebie ze masz dwa porzadne siłowniki od klapy u mnie w maxie jest jedna duza druga mała i chcial bym sobie to zamontować tylko pytanie czy bede musiał kupić drugi siłownik bo jak kluczykiem otwieram sobie klape musze ją ciagnac daj znac mi napisz mi na e-maila vadimkostiuk@yahoo.com

 5. a mnie zastanawia kto daje te kciuki w dół? jakiś malkontent któremu sie wszystko nie podoba ? gimbaza która daje negatywa żeby tylko wyrwać sie z szeregu? film świetnie instruujący jak polepszyć sobie samochód a te trolle muszą dać negatywa? chyba mają problemy z samym sobą…..

 6. Witam, czy orientuje się Pan może, jak wygląda sytuacja w przypadku, gdy mam oryginalny chowający się hak? Gdzieś czytałem, że w takim przypadku jest już puszczona wiązka razem z wiązką do sterowania hakiem.

 7. Although I don't understand a word of Polish, your videos are extremely useful and comprehensive.

  My congratulations!!!

  <if you have time, the English subtitles would be pure gold:)>

 8. Ciekaw jestem co do zastosowania tego rozwiązania do Fusiona, ale bez elektrycznej klapy. Ten zamek też jest elektrycznie zwalniany z pilota, klapa się lekko unosi. Uzupełnienie tej namiastki otwierania automatycznego o otwieranie machnięciem nogą byłoby całkiem dla mnie praktyczne. Da radę?

 9. Dzień dobry,

  komplementy dotyczące Twoich treści są zawsze pomocne.

  Chciałbym prosić o przysługę, w montażu otworu bagażnika stopką, jaki dokładnie numer ma pin w białym kablu, którego używasz w złączu?

  ostatnie pytanie 12volt ciągłe (bez ACC) skąd je masz, że w filmie wydaje mi się, że tego nie mówisz. bardzo dziękuję i przepraszam za niezbyt płynnego polaca

 10. Kolejny świetny poradnik. Czy jest możliwość dodania automatycznego otwierania bagaznika dla modelu bez?(okablowanie) Ford Mondeo kombi Mk5 sync 2. Dzięki pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!