Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Chemiczna regeneracja wtryskiwaczy. Obejrzyj zanim oddasz wtryskiwacze do kosztownej naprawy.Pokazujemy w jakich przypadkach czyszczenie chemiczne wtryskiwaczy uchroni Cię przed zbędnymi wydatkami.
Pamiętaj czyszczenie wtryskiwaczy wycisza pracę silnika, poprawia rozpylanie i zmniejsza przelew. Dzięki temu silnik mniej dymi, ciszej pracuje i zużywa mniej paliwa. Zobaczcie jakimi płynami i którymi urządzeniami można wyczyścić układ wtryskowy. Jeżeli nie czujesz się na siłach aby oczyścić wtryskiwacze we własnym zakresie, możesz skorzystać z jednego z naszych warsztatów Liqui Moly Proline Serwis. https://liqui-moly.pl/nasze-warsztaty/

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

15 thoughts on “Chemiczna regeneracja wtryskiwaczy. Obejrzyj zanim oddasz wtryskiwacze do kosztownej naprawy.

  1. LUDZIE nie dajcie się naciagać , takie preparaty są wszystkie takie same trochę nafty i trochę rozcienczalnika . Tylko trochę wam przeczyszczą wtryskiwać i nic więcej a nie naprawią . Wiec stosowanie takich preparatów to nie za wiele pomoże . To miało by tylko sens jak do każdego tankowania na cały zbiornik byście dodawali taki środek ale żęby to miało sens to musiało by to być stosowane od nowości auta . To by wtedy przedłużyło życie wtrysków a tak jak nalejecie do starych trupów lub do już uszkodoznych wtryskó to wiele to nie pomoże tylko na czas wyjeżdżenia paliwa .

  2. nie żebym sie znał albo żeby mi to przeszkadzało… ale czy w momencie mówienia o zalaniu filtra paliwa do ręki wziął filtr oleju? no chyba że mi sie wydaje że to jest filtr oleju…

  3. Dolewam na codzien LM 1052 i też czyści i smaruje.
    Natomiast absolutnie nie polecam bezpośredniego czyszczenia z puszki. Rozpuszczane brudy zapychają wtryskiwacze i trzeba je dać do wyczyszczenia z brudu. Lepiej wlać do baku.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!