Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Jak podłączyć lokalizator GPS lub wideorejestrator do instalacji el. samochodu Orllo Car-Track ProZobacz, jak bezpieczne i prosto możesz podłączyć lokalizator GPS GSM Orllo Car-Track Pro do instalacji elektrycznej w …

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

35 thoughts on “Jak podłączyć lokalizator GPS lub wideorejestrator do instalacji el. samochodu Orllo Car-Track Pro

 1. Dołożyłeś bezpiecznik 5 A, masz świadomość że teraz obwód który był zabezpieczony fabrycznie 10A po dołożeniu twojego bezpiecznika ma zabezpieczenie 15A?

 2. UWAGA NA FIRME Z OLX WYNAJEM BUSÓW DUZA CENA 55 ZL, NR TEL +48 224 907730 _ UMOWA TAK SKONSTUOWANA ZEBY ZABIERAC ZA KAZDYM RAZEM KAUCJE PRZESTRZEGAM 700 ZŁ W PLECY CHETNIE UDZIELE WSZELKICH INFORMACJI

 3. Witaj Bogdan dziś podłączyłem kamerkę pod bezpiecznik po stacyjce (Od szyb ) za pomocą bypassa i dodatkowego gniazda zapalniczki w baypassa wcisnąłem bezpiecznik 25A taki był w tym gnieździe i dałem na kamerkę 5A taki wystarczy ? Nic się nie spali? Pozdrawiam

 4. Witam.
  W owym materiale przedstawił Pan (jako jeden z bardzo nielicznych) podłączenie gps lub kamerki z gps pod bezpieczniki pokazując komorę bezpiecznikową wraz z sprawdzeniem jak wyszukać acc i vcc. Dla mnie ten materiał jest bardzo pomocny mimo od momentu wydania nagrania materiału minął już jakiś czas.
  Brakuje mi tu jednak istotnej informacji: o tyle, że acc -'zasilanie po zapłonie' można wykorzystać z zapalniczki to z jakiego vcc -'stałego zasilania' wyjął Pan bezpiecznik? Mam taką obawę, że wyjmując bezpiecznik z czegoś co jest podpięte pod stałe zasilanie przerwę dostęp do energii i komputer w aucie może z czasem widzieć przerwę na danym urządzeniu. Który bezpiecznik (z jakiego urządzenia) vcc mogę bezpiecznie wyjąć i później spowrotem na przedłużce (takiej jak w materiale) wsunąć i żeby komputer pokładowy mi nie zaczął wariować.?.
  Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

 5. witam, posiadam kamerke vantrue , ma ona smartobox, na którym nie ma możliwości regulacji odciecia prądu , jak przy mio smartbox II. Czy mogę smartbox od mio wykorzystac przy kamerce vantrue? chodzi o to , że mio smartbox posiada trzy kabelki: masa , staly i ACC , a vantrue tylko dwa: masa i stały. Czy nic sie nie spali ? mogę bez problemu podlaczyc bez zadnej obawy ? i dlaczego przy vantrue nie ma kabelka ACC ? bede wdzieczny za odp.

 6. Należy upewnić się tak jak na filmie gdzie w gnieździe bezpiecznika jest (+) i (-) i tak wpiąć bypass aby kabelek adaptera odchodził od (-) jeśli wepniemy odwrotnie też będzie działać ale nie będzie zabezpieczony tym bezpiecznikiem. Na filmie prawy dobrze lewy źle.

 7. Czy pod jeden taki bezpiecznik można podłączyć dwa urządzenia (pod kamerkę i drugi pod telefon). Czy jednak lepiej szukać drugiego bezpiecznika. Zaznaczam że wolałbym aby urządzenia były włączone dopiero po włączeniu zapłonu

 8. U mnie po podłączeniu, zaczynają migać obie diody. Następnie niebieska świeci się światłem ciągłym, a zielona wciąż miga. Po kilku minutach obie gasną. Czym to może być spowodowane? Dodam że podłączałem się bezpośrednio do akumulatora + nie podłączałem pomarańczowego kabla od stacyjki.

 9. Bogdan…wedlug mnie podlaczyles odwrotnie bajpas do gniazda ze stalym pradem. Przy takim podlaczeniu prad idzie przez 2 bezpieczniki zanim dojdzie do odbiornika. Obciazasz niepotrzebnie pierwszy bezpiecznik.

 10. Nie chcę być mądralą, ale pierwsze połączenie do stałego, ciągłego prądu jest żle połączone, po wywaleniu bezpiecznika 10A nie będzie zasilania kamery. Przejściówka musi być połączona tak jak gniazdo drugie, dlatego że napięcie ciągłe jest w dolnym okienku, dziurce. Proszę to sobie sprawdzić.

 11. Hej Bogdan, jeżeli na dole jest prąd u góry nie w bezpieczniku to ten bajpass powinien być chyba odwrotnie ten kabel czerwony od bajpasu tam gdzie prądu nie ma czy źle to rozumiem?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!