Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Czy biorę sterydy?

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

6 thoughts on “Czy biorę sterydy?

  1. Czy da się podnieść ten poziom testosteronu bez teścia? Te boostery co polecałeś też działają na tej samej zasadzie? Bo ja odczuwam szczerze duże braki testosteronu,a jestem młody dopiero 20 lat na karku stały związek,więc wiadomo że regeneracja jest ostro zachwiana ;). Czy taki booster pomógł by mi? Bo jakoś nie widzi mi się walić teścia. Tym bardziej,że mam jeszcze nadzieję i chęci by spróbować swoich sił w walkach mma najpierw na poziomie amatorskim,a później ewentualnie zawodowym. Co mi polecasz? Serdecznie proszę o radę odnośnie suplementacji. Pozdrawiam. 🙂

  2. To lubię czyli kawa prosto na ławę. Fakty są takie, że rywalizacja sportowa przez dłuższy okres czasu powoduje, że zawodnik prędzej czy później będzie zmuszony po wzięcie sterydów.
    Mnie zastanowiło, dlaczego wielu zawodnikom sportów walki odbija na skutek brania sterydów, a wielu jest normalnych, pomimo brania tych środków. I tutaj Damianie sam dałeś odpowiedź, jak dany zawodnik ma kręgosłup moralny ze stali to trzyma w ryzach nagły dopływ testosteronu. Natomiast inni zawodnicy jak mają kręgosłup moralny miękki to im zwyczajnie odbija, gdyż swojej psychiki nie trenowali w oparciu o jakiś system etyczny zachowania. Zobaczmy takie przykłady Andrzej Gołota i Tomasz Adamek. Obydwaj musieli być na dopingu, jednak Adamek nie miał problemów z prawem tak jak Gołota, z uwagi na kręgosłup moralny, który miał wytrenowany. Tak samo twój znajomy, jest w służbach państwa a zatem wie, że skutki złamania prawa mogą być dla niego duże, dlatego musi on mieć kręgosłup moralny ze stali więc te dawki nie dają negatywnych skutków w zachowaniu społecznym.

    Tak naprawdę udzieliłeś głębszej odpowiedzi na te pytanie, takie jest moje zdanie.

  3. domyślam się w której służbie kolega pracuje. ten cały filmik jest idealnym podsumowaniem tego jaką głupotą jest demonizacja sterydów anabolicznych, a szkalujące komentarze pod różnymi filmikami jak bardzo niedoinformowani są ludzie, 'nie wiem ale się wypowiem'.

    chcę wejść na towar – idę do endo co rzuci dobrą radą, płacę za cykl, dostaję receptę, biję pewny towar z apteki.a nie kupuję co/ile doradzi i wymiesza w piwnicy łysy mirek z szatni.

  4. Terapia TRT, czy tam po naszemu HTZ, nic nadzwyczajnego w dzisiejszych czasach. Ogólnie każdy powinien kontrolować co się dzieje w organizmie i badania, lekarz na porządku dziennym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!