Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Zrób to sam – Filtr Kabinowy Volvo S60 V60Jak wymienić filtr kabinowy w Volvo S60II i V60I? Czy to trudne? Gdzie się znajduje? Dowiecie się z krótkiego filmu.

Podkreślam: jestem amatorem, wszystko co widzicie na filmie mogłem robić źle i pewnie robiłem.

Kontakt:
FB: https://www.facebook.com/V.G.VanGarage
Instagram : https://www.instagram.com/van_garage
mail: vangarage81@gmail.com

WSZYSTKIE treści obrażające komentujących, WULGARYZM jest kasowany

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

16 thoughts on “Zrób to sam – Filtr Kabinowy Volvo S60 V60

  1. Nie trzeba wyciągać schowka. Odkręcasz dół schowka, wyciągasz skrzynkę z bezpiecznikami, następnie zdejmuje się klapke i tyle. 2x torx 25 i cała filozofia

  2. Nic nie trzeba odkręcać. Najpierw zdejmujemy boczny plastik tunelu środkowego (jest na zaczepach) , następnie odginamy dywan, odpinamy kostke od małej podłużnej skrzyneczki która zasłania klapke filtra kabinowego i skrzynęczke tą wypinamy i odsuwamy na wykładzine,a potem zostaje już tylko wyjąć filtr. Robiłem to nie raz i nawet by mi do głowy nie wpadło tyle rozbierać do tego filtra.

    Edit. Jeśli się uwiniesz to trwa to maksymalnie 5 minut.

  3. Nie polecam. Zrobiłem tak jak pokazano i roboty jest dużo od …… i trzeba mieć na uwadze że możesz coś przy okazji uszkodzić. gdy tak wiele elementów trzeba zdjąć a potem założyć. Widziałem filmik w którym jest pokazane jak odpiąć tą małą skrzynke z bezpiecznikami i chociaż to nie jest nadal super wygoda ale bezpieczniejsze rozwiązanie. Zajmuje o wiele mniej czasu.

  4. Można trochę okroić te rozbieranie ale jak ktoś zmienią ten filtr raz na rok lub raz na dwa lata to i tak po tym czasie zapomni jak to robił. Ja wyjmowałem schowek i jedną kostkę odpinałem zajęło to 20 25 minut teraz zrobił bym to szybciej bo odrazu ojcu wymieniałem w V70 to druga wymiana to już 10 minut co nie zmienia faktu że wybrali najbardziej chujowe miejsce. Powinno być w podszybiu jak w większości samochodów. Ale jak ktoś ma Volvo to i raz na jakiś czas musi się powyginać.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!