Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Wymiana wkładu nagrzewnicy Scania R Mobilna Obsługa Pojazdów mobilny serwis ciężarówek Wrocław

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

23 thoughts on “Wymiana wkładu nagrzewnicy Scania R Mobilna Obsługa Pojazdów mobilny serwis ciężarówek Wrocław

  1. Zbiorniczki w Scania'ach pękają że starości lub z powodu uszkodzonej głowiczki kompresora powietrza. Piszę dlatego, że jego wymiana wymaga tego samego co zrobił mechanik, plus odkręcenie 4 śrub od samego zbiornika i wyjęcia go z auta. Inaczej zbiornik nie wyjdzie, mimo tego, że po odkręceniu 4rech śrub, będzie przeszkadzać element nagrzewnicy.

  2. do uzupelniania plynow szczegolnie w trodno dostepnych miejscach najlepsza jest stara gasnica proszkowa zmien waz na przezroczysty w obudowe wbij albo wkrec stary wentyl z detki tak zeby ci nie przeszkadzal przy odkrecaniu glowicy ja go wbilem i uszczelnilem epoxy wlej olej zakrec glowice dobij troche powietrza i przycisnij zawor . do zmiany oleju w samochodzie osobowym wkrecam tulejke z zaworem w miejsce korka spustowego zakladam przewod z gasnicy i poszlo czysto i szybko pozdrawiam moze ci sie przyda ta rada jak by co to daj znac

Dodaj komentarz

Zadzwoń!