Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Wymiana sprzęgła DAF 106 w Stuttgarcie . Clutch replacement in a truck on the road.Film pokazuje wymianę sprzęgła od A do Z w DAFie XF106 na miejscu awarii. Naprawa miała miejsce w Stuttgarcie zapraszam do oglądania oraz do polubienia naszego profilu na facebooku.

https://www.facebook.com/mobilnaobslugapojazdow

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

43 thoughts on “Wymiana sprzęgła DAF 106 w Stuttgarcie . Clutch replacement in a truck on the road.

  1. Ten film mnie zainspirował i sam podjełem się wymiany sprzęgła w dafie 105 z retarderem i hydrauliką też łożysko się wysypało przebieg 950 tys pozdrowionka dla ekipy

  2. Jestem już parę let w Niemczech i nic dziwnego ze was podziwiali oni czegoś takiego na powietrzu nie potrafią. znając ich to pewnie by to zajęło u nich w warsztacie tydzień czasu.

  3. Mi się wydaje , że to Ty masz nerwy ze stali. Naprawdę podziwiam w niektórych sytuacjach nie jeden wyszedł by z siebie a Ty ze spokojem mówisz co się wydarzyło. Pozdrawiam 🇵🇱👍

  4. Witam, świetnie zobrazowana poważna naprawa.
    Powiedz proszę czy po takim remoncie w manualu musicie wykonywać jakąs kalibrację tego sprzęgła, czy wpina się wtyczki jak wcześniej i wszystko śmiga bez błędów.
    Widziałem, że macie na kanale filmy są z naprawy skrzyń z kilku marek aut. Może są jakieś marki co wymagają kalibracji? bo tu nie zauważyem takiej czynności?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!