Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Wymiana skorodowanego błotnika w samochodzie #101_NaprawOglądaj „101 Napraw” w niedzielę o 10:00 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/101-napraw-odcinki,3804/odcinek-5,S09E05,150641
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Grzegorz Duda wymieni skorodowany błotnik Audi A3 na inny w tym samym kolorze nadwozia – pozwoli to uniknąć kosztownej naprawy blacharskiej. Pokaże też jak samodzielnie naprawić wyświetlacz ciekłokrystaliczny radia z BMW E39 i na przykładzie Hondy Civic doradzi, jak poprawnie montować rozpórki nadwozia.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

32 thoughts on “Wymiana skorodowanego błotnika w samochodzie #101_Napraw

  1. Grzegorz Duda i Adam Klimek jest bardzo dobrym mechanik iem ja zostaje od. Września 1.09.2021 r idę na mechanik i lubię i to moja pasja naprawiać przy samochodach i dlatego zawód wybrałem mechanik pojazdów samochodowych i będę mechanik iem całe życie i dużo się od panów uczę.

  2. Z jednej strony ja nie ukrywałbym przed kupującym, że błotnik był wymieniany, ale skoro wygląda i działa jak należy, bo co to za tajemnica, ale wolałbym zatrzeć po sobie ślady naprawy, bo często Janusze kręcą nosem, jak słyszą takie rzeczy, mimo, że auto nie miało poważnego wypadku, tylko element po prostu skorodował lub został uszkodzony np na parkingu. Ludzie kupują dwudziestoletnie auta, nawet jak są dobrze zachowane, to zawsze gdzieś zostanie jakiś mankament, ale Januszki patrioci co na niejednej wojnie byli tego nie rozumieją i będą się wszystkiego czepiać.

  3. Ta wklejka z kodem lakieru wygląda jak paragon
    Dziwne że przez tyle lat utrzymała się w samochodzie
    Przecież samochód ma 18lat tak jak powiedział Grzegorz
    W młodszych Audi A6 C6 ta wklejka już jest tak wytarta że nie da się nic odczytać

  4. A może pan występujący w tym filmie podpowie jak wyregulować albo wymienić zawiasy w Passacie B4 kombi od strony kierowcy w drzwiach przednich. Drzwi się opuściły i ciężko się zamykają. Pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!