Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Wymiana sierżanta w MANie F2000 to ciężka praca ale była okazja poeksperymentować na dwie kamery :)

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

39 thoughts on “Wymiana sierżanta w MANie F2000 to ciężka praca ale była okazja poeksperymentować na dwie kamery :)

  1. Używasz dzięcioła do odkręcania śrub?
    Dziwię się wam trochę, bo macie pneumata gromojeba, a takimi zabawkami się bawicie :D.
    Nie raz się przekonałem, że pneumat to pneumat.

  2. Bez zabudowy wymienić sierżant nie jest jakoś trudno, byle pokrętło 3/4 + dobre nasadki i rura na pokrętło i pójdzie, ale fakt z zabudową tylko z dobrymi narzędziami.

  3. Niezniszczalny to jest IonMan a kamera jest delikatna 🙂 Polecam stosować obudowę jakąś, którą jak się porysuje można wymienić, szkło obiektywu już nie tak prosto i tanio. Dodatkowo obudowy są wodoodporne.

  4. Ostatnio po wymianie w pewnym serwisie w Łodzi ..sierżant się urwal na cukierku .. cała oś wyjechała na bok dobrze że to był zakręt w mieście i prędkość 30km/h . W lewym lusterku zobaczyłem całego bliźniaka a w prawym nic oprócz dymu z nowej opony która tarła o rame … Dosłownie 2 sekundy … Na trasie auto by zapewne leżało na boku … Szpilki z Castoramy nie dały rady ale to tylko moje zdanie … Bo poprostu się urwały .. teraz są orginalne śruby nie za 8 zł tylko za 40 szt. I wszystko jest ok

  5. Panowie Panowie czy nie wiecie iżnajlepszy sposób na takie śróby to Cola lub Pep….i?Polewasz i po 2 minutach sama się odkręca.Hahahahaha.Ale szczerze teraz to nie wiedziałem iż gruszki są myte kwasem.Ciekaw jestem jakim..Ale o tym sam wyćwierka wójek goo…le lub ciocia Wiki…..edia.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!