Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Wymiana modułu CCM i naprawa plastikowych pokręteł w Volvo C30, S40, V50, C70 (chrom tuning)Wymiana pokręteł sterowania radiem i klimatyzacją w Volvo C30, S40, V50 i C70. Plastikowe pokrętła w module CCM potrafią się zużyć. W modelach po liftingu były stosowane chromowane pokrętła, które wyglądały o wiele lepiej i były bardziej odporne na wycieranie.
Można wymienić cały moduł CCM (nie jest wymagane kodowanie ani adaptacja nowego modułu, wszystko działa plug 'n play), można wymienić same pokrętła lub usunąć łuszczącą się warstwę z plastikowych elementów.

Jak zdemontować konsolę centralną w Volvo C30, S40, V50, C70: https://www.youtube.com/watch?v=gxkLeXW2M0M

Więcej na http://mr-fix.pl/

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

10 thoughts on “Wymiana modułu CCM i naprawa plastikowych pokręteł w Volvo C30, S40, V50, C70 (chrom tuning)

  1. Jeśli chodzi o wymianę całego modułu to różnie z tym bywa niestety. Też chciałem wymienić na moduł z aluminiowymi pokrętłami. Po montażu nowego modułu wszystko pięknie działało, jednak w Vidzie moduł sypał błędami niestety. Skończyło się na wymianie samych pokręteł :/

  2. Zmieniając panel będą błędy, mi to osobiście nie przeszkadza bo wszystko działa. Mam do Ciebie pytanie, będziesz montował oryginalne fotele z matami do przodu czy też będziesz wkładał zamienniki i podpinał do przycisków?

  3. Hej, super filmiki!
    Mam problem, brakuje mi podświetlenia przycisków "1" oraz "2", zakładam że to jakieś spalone żaróweczki. Wiesz może, czy da się do nich dobrać po rozkręceniu modułu? Wiesz jaki to typ żarówek?

  4. Mam pytanie, mam wodospad bieda edycja z guzikiem cd, jak wymienię cały wodospad wraz z wyświetlaczem z guzikiem mode taki znalazłem reszta guzików taka sama czy będzie działać opcja aux chodzi mi o wpięciem adaptera bluetooth.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!