Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Wymiana mechanizmu wycieraczek Volvo s40/v50/c30.Wymiana mechanizmu wycieraczek Volvo s40/v50/c30 w domu bez udziału mechanika;)

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

9 thoughts on “Wymiana mechanizmu wycieraczek Volvo s40/v50/c30.

  1. Witam super przydatny filmik dzięki niemu zaoszczedzilem dużo nerwów. Odnośnie uchwytu który zachodzi pod szybę są dwie sztuki tak jak pokazales jedną i zaslepkę to ta zaslepka także jest uchwytem , można przekręcić w lewo lub w prawo o 90 stopni .

  2. hej właśnie poszła mi wycieraczka i to ta sama także bardzo dziejuje za pmoc. mam volvo s40. mam pytanie bo zamierzam wymienić radio w samochodzie ale za bardzo nie wiem jakie pasuje bo już próbowałam zdemontować stare ale jest trochę dziwne

  3. Wersja angielska jest "lustrzanym odbiciem" wersji na europe. Ale ludzie kupuja te z angolow i jakos przekladaja te ciegna i ratuja. Nie wiem jak ale tez mi padla i mysle na tym rozwiazaniem….

Dodaj komentarz

Zadzwoń!