Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Wymiana kabinowego filtra powietrza Volvo C30 S40 V50 C70 (serwis pyłkowy filtr węglowy)Jak wymienić kabinowy filtr powietrza w Volvo C30, S40, V50 lub C70? Przeciwpyłkowy filtr powietrza powinien być wymieniany raz do roku, w ramach inspekcji stanu technicznego pojazdu.
Zobacz jak wymienić ten filtr samodzielnie, bez odwiedzania serwisu lub ASO Volvo. Ciesz się świeżym powietrzem w swoim samochodzie.

Więcej na http://mr-fix.pl/
Music by Dan-O at DanoSongs.com

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

20 thoughts on “Wymiana kabinowego filtra powietrza Volvo C30 S40 V50 C70 (serwis pyłkowy filtr węglowy)

  1. i o to mi chodziło dzięki wielkie, super pokazane.pamiętam jak przywiozłem clio III 4 miesiące po premierze to tydzień szukałem filtra, a drugi tydzień filtr powietrza silnika, bo gdzie może być filtr w okolicach silnika?za akumulatorem norm.
    a tu na talerzu.Mam pytanie gdzie znajduje się moduł bluetooth w volvo c30 2011r.

  2. Świetny filmik! ostatnio staram się wszystko wykonywać na podstawię Twoich filmów 😉 Na jaką markę, o rozsądnej cenie, sugerowałbyś mi wymianę tego filtra w Volvo V50? Pytam, ponieważ aktualnie jest tam zainstalowany oryginalny Volvo. Jest wiele różnych zamienników gdzie wymiarowo pasują. Z tym że w oryginalnym filtrze ścianki górna i dolna tego filtra zginają się w każdym kierunku, a w zamiennikach nie zawsze tak jest. A to ważne ponieważ gdy się nie zginają to nie wepcha tego filtra tam bo zbyt mało miejsca.

  3. Super! Jedynie czego mi zabrakło to to instrukcji gdzie jest ten czujnik????? Na filmie jest on pokazany już zdemontowany, niby znalazłem coś wyglądającego podobnie ale nie umiałem go zdemontować w efekcie nie wyczyściłem go…

  4. Co za MATOŁ projektował miejsce tego filtra… Za kare powinien codziennie wymieniac po kilka sztuk. Wepchnięcie tego filtra na miejsce to najdłuższa zabawa przy całej wymianie. MASAKRA!!

  5. Dzięki za filmik, pomocny. Właśnie wymieniłem przed chwilą u siebie. Dostęp to jakaś Makarska, wystarczyło umożliwić wymianę od strony pasażera, przecież tam jest swobodny dostep a tak trzeba się nieźle pogimnastykowac!

  6. chuj w dupe z najgorszymi plagami egipskimi dla półgłówka, który to zaprojektował, ale dzięki temu filmowi wymieniłem to gówno sam- godzine życia zmarnowałem, wyginałem się przy tym jak małpa ale nie wydałem na serwisy złotówki!

  7. Nie wiem jak odkręciłeś te 2 u góry bo ja za h…. nie mogę,mało miejsca ,plecy podrapane od szyny fotela,nie ma jak reki wsadzić,porażka z tym autem. U mnie były dwie śrubki trzymające obudowę filtra a nie jak tutaj jedna na motylek.

  8. Żeby dostać się do górnych śrub trzymających pedal gazu (w szczególności tej od strony filtra) polecam wyposażyć się z dobre klucze nasadowe z nasadką kątową.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!