Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Wyjazd w okolice Norymbergii wymiana sprzęgła Scania R nie było łatwo a upał dodatkowo dał w kość!

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

34 thoughts on “Wyjazd w okolice Norymbergii wymiana sprzęgła Scania R nie było łatwo a upał dodatkowo dał w kość!

  1. Polskie "firmy transportowe"… ściągać mechanika z Polski, miast zrobić to na miejscu u Niemca. Kierowca traci czas, ładuek nie rozładowany, lub nie załadowany… pies jeba..ł polskie dziadtransy.

  2. Bardzo fajny filmik. Super zmontowany. Konkretny i na temat. Taka tylko drobna uwaga: może trochę więcej szczegółów, o tym jak mocno dokręcane były śruby(Nm) albo czym i ile smarowaliście wałek prowadzący od skrzyni
    Chyba że tu się nie smaruje tak jak w osobówce? Dzięki wielkie. Pozdrawiam. Chciałbym kiedyś pracować w takim zespole!!!

  3. Jak to cenowo wygląda taka naprawa usluga za godzinę roboczą ? części i dojazd swoją drogą to zecz oczywista oglądam twoje filmy ale nie słyszałem nigdy o kosztach ta z ciekawości pytam.

  4. Się tak czepiasz tego prawego zderzaka… pomyśl ze ja robie czasem nawet kilka obsług dziennie i musze w każdej go zdjąć żeby filtr powietrza wyjąć… no i fakt… mało która kabina sie ruszy bez dolewki.
    torx40 i klucz 12 to podstawa tego auta ;p

  5. Mistrzu powiedz mi jaka jest cena za wymianę sprzęgła w Mercedes actros mp3 pompogruszka. Walczyłem pierwszy raz z tym cudem od 7-18 na gotowo. Pozdrawiam

  6. Zamierzam wymienić sprzęgło volvo fh4 2016 650 tys. serwisiki ori mam, sam naprawiam wszystko od pocztu działalności, ale nie wiem czy dam rade, potrzebny jest wałek cetrujacy czy da się wymieć bez? to dla mnie ważne – nie wiem czy sam sobie poradzę

Dodaj komentarz

Zadzwoń!