Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

#VolvoTalks odcinek 4Wystarczy jeden klik, by uruchomić Volvo. Zmienić temperaturę, uruchomić silnik, umówić wizytę w serwisie.

Aż chce się klikać? Kliknij i zobacz, jak obsługiwać Volvo za pomocą aplikacji Volvo Car App.

Volvo odpowiada każdemu. #VolvoTalks odcinek 4

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

3 thoughts on “#VolvoTalks odcinek 4

  1. Świetnie wytłumaczone, może ktoś wie co zrobić gdy na ekranie początkowym aplikacji zniknął listek pokazujący stan powietrza w kabinie. Jest samochód po prawej obok po lewej kłódka i wiatraczek . Ktoś zakosił mi listek.

  2. Zazdroszczę tak rozbudowanej apki. Moja w XC40 czerwiec 2022, połowy funkcjonalności z filmu nie ma. Miałem wcześniem Mercedesa… Tam to była apka. Mam nadzieję, że rozbudują Volvo cars app. Póki co to porażka. Napisałem komentarz w app store i nawet nikt z programistów nie odpisał. Już to wiele mówi… Pozdrawiam

  3. Na stronie Volvo jest zachęta, aby zmienić starą apkę Volvo on Call – na nową Volvo Cars. ALE nie wiem, czy mogę. Bo np. brak jest w FAQ pytania z odpowiedzia, takiego dość elementarnego pytania: 1) Czy kazde volvo moze wspolpracowac z Volvo Cars ? Bo mam starsze Volvo – V60 D6 Twin Engine MR2015 (late). Korzystam z VoC. Ale nie mam pewnosci, bo nikt mi nie napisal, czy moje auto bedzie kompatybilne z nowa aplikacja.
    Drugie pytanie praktyczne: 2) czy musze wpierw odinstalwac stara apke i dopiero instalowac nowa ? Czy moze podczas instalacji nowej aplikacji – dane starej zostana przejete, a stara apka automatycznie odinstalowana ?
    TO SA ELEMENTARNE WIADOMOSCI, ktorych zabraklo na WWW, jak i w tym filmie 🙁

Dodaj komentarz

Zadzwoń!