Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Volvo XC70III ze Stanów 3.2 #6 – Xenon i uzbrajanie w gratyTrochę roboty przy XC70 – nowy xenon z przetwornicami, pasy tył, przednia część już prawie na gotowo z mocowaniami, chłodnicami, osłonami, zamkami maski itd.

Podkreślam: jestem amatorem, wszystko co widzicie na filmie mogłem robić źle i pewnie robiłem

Często materiał ma podtekst humorystyczny i nie odpowiadam za wdrażanie niektórych pomysłów w życie 😉

FB: https://www.facebook.com/V.G.VanGarage

Instagram : https://www.instagram.com/van_garage

WSZYSTKIE treści obrażające komentujących, WULGARYZM jest kasowany.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

23 thoughts on “Volvo XC70III ze Stanów 3.2 #6 – Xenon i uzbrajanie w graty

  1. Co do poduszek drugi ładunek ma wystrzelić jak zawiedzie pierwszy lub strzelają oba. Nie wiem na pewno,ale sąsiad blacharz który klepie auta że stanów mi ostatnio powiedział że oni tak tam mają(bezpieczeństwo przede wszystkim) i strzelają wszystkie albo większość zależy od uderzenia.

  2. Van czy nie myślałeś, aby działać komercyjnie ? W sensie drobnych napraw? Wiele osób nie ma czasu i chętnie skorzystałby z Twojego doświadczenia i uczciwego podejścia do sprawy. Ja chętnie 😊

  3. W BMW jest tak że nie założysz lamp xenonowych i tylko doprogramujesz bo kostka np inna jest w sensie brakuje jednego kabla minusowego i przez to nie będzie Xenon świecić ale nie wiem jak w Volvo 🙂 tak napisałem bo może też coś inaczej w Volvo 🤐

    Ogólnie bardzo dobra robota 💪

  4. Miałem S60 w benzynce …… Jedno z moich ulubionych aut…. I od czasu jak je sprzedałem to myślę :co ja zrobiłem…..duże wygodne ładne….. Głupi byłem ale i tak sobie kupię następne Volvo 😇👍

  5. Mam ten sam silnik w LR2.. Zapieprza jak wściekły 🤣. Przy delikatnej jeździe zejdziesz na trasie do 7l/100 ale miasto to niestety 15 – 17.. Dziwne ci odpala, trochę głośno i jakby coś tarło.. Tak porównując do mojego.

  6. Dużo osób w komentarzach mówi jakie to tutaj jest druciarstwo. Ciekawe czy mają świadomość tego że ich bezwypadkowe 20letnie diesle z 200kkm był w gorszym stanie. Co do używanych części jeżeli jest nie uszkodzona to w czym tkwi problem?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!