Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Volvo XC60 T6 2014 – chip tuning PolestarRelacja video z podniesienia mocy w Volvo XC60 z doładowanym sześciocylindrowym silnikiem benzynowym T6 za pomocą fabrycznego oprogramowania Polestar.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

23 thoughts on “Volvo XC60 T6 2014 – chip tuning Polestar

  1. niedawno byłem w warsztacie gdzie zajmują się zmianą map w autach ,mają podobne urzadzenie [ hamownia drogowa -jakoś tak ] i powiedzieli że w automatach jest problem z pomiarem , ryzyko awarii i robią na odpowiedzialność właściciela – o co dokładnie chodzi -ford kuga 2,0 d 163 KM automat 4×4 2013 r.,dzieki za odpowiedź

  2. Porażka nie chip tuning. Tyle VW i audi chipowałem i zawsze było co najmniej 20-25% bez zmian typu wtryski, turbo, itp. Tutaj.. nawet nie 10%. Słabo.

  3. Może Wy mi pomożecie. Rozglądam się za V70 3 i S80 2 z silnikiem 3.0 T6, wersje przedliftowe mają 285KM, a polifty 304KM. Na czym polega różnica i czy potencjały na tuning są takie same, powiedzmy ile uda się zrobić z DP i IC z silnika 285KM i taki sam setup z silnika 304KM?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!