Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

VOLVO XC60 OGRANICZONA MOC SILNIKAW materiale diagnozuję usterkę ograniczenia mocy silnika oraz ładowania akumulatora w VOLVO XC60 2.0 D4 2015r. Problem …

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

31 thoughts on “VOLVO XC60 OGRANICZONA MOC SILNIKA

 1. Po raz kolejny ciekawe poszukiwania oraz „nasze” ulubione nietypowe usterki. Profesjonalizm na pełnym poziomie.
  Okres jesienno – zimowy jest typowym okresem dla Forda i VOLVO z tym silnikiem, które przyjeżdzają właśnie z usterkami czujnika różnicy ciśnień – a po demontażu z czujnika wylewa się duża ilość skroplin i wody, objawy usterki i parametry na wartościach podobne.
  Pozdrawiam

 2. Widzę zę zawsze wpinasz sondę pomiarową w mase we wtyczce czujnika czy dla wygody można minus przyłożyć do klemy masowej akumulatora? A tylko drugą sondę wpiąć w sygnal z wtyczki od czujnika?

 3. Witam.Od dłuższego czasu wyświetla mi się taki sam komunikat w moim S60 2.0 D z 2015 r.
  Czasem zrobię kilkadziesiąt km i się wyświetla, po zgaszeniu silnika i ponownym uruchomieniu już znika komunikat.Czasem komunikat pojawia się już po kilku km. nr.bledu jest ten sam co u Pana w filmie, więc sprawdzę u siebie tą rurkę czy czasem nie mam to samo… Mam jeszcze pytanie ile to Volvo miało przejechane bo moje ma ok.190 tyś.,a przypuszczam że takie usterki pojawiają się mniej więcej w tych samych kilometrach..
  Czytałem i pytałem mechaników czym może być spowodowany taki komunikat to usłyszałam tyle hipotez, że boję się poprostu oddać auto do naprawy bo mi pół auta wymienią zanim dojdą do przyczyny..
  Spróbuję jutro znałesc ten przewód i zobaczyć po zdemontowaniu jak wygląda.. pozdrawiam

 4. Witam ponownie. Przewód wyciągnięty i przeczyszczony, no ale łatwo nie było… żeby go zdemontować , nie ma większego problemu (jedna śruba na klucz 10 i druga na 14 i kostka od czujnika),jak się okazało mój przewód praktycznie w ogóle nie przepuszczał…i był bardzo mocno zabity.. dopiero moczenie przez jedną noc pomogło..ja używałem preparatu do czyszczenia szyb kominkowych i dał radę, pewnie do czyszczenia np.egr też by był dobry ale akurat nie miałem,a w sobotę ciężko znaleźć popołudniu.. założyłem, widać różnicę, zrobiłem narazie ok 50 km i narazie napis się nie pojawił..oby tak dalej.
  Chciałbym bardzo mocno podziękować autorowi filmu.

 5. Czy to prawda że w mercedes daimler silnik będzie miał mało mocy jeśli komputer z alternatora nie otrzyma jakiegoś sygnału? Lampka ładowania gaśnie po zapaleniu – ładowanie jest. Jest to możliwe? Auto ma już ze 20scia lat (taki bus deasel).

 6. Mega Mega Pomocny Filmik!!
  Rurka była zapchana.
  Nagrzałem palnikiem i wypalił się cały osad który zapchał rurkę.
  Oczywiście rutkę wcześniej wymontowałem, wystarczy odkręcić osłonę aluminiowa i jest super dojście.
  Pozdrawiam

 7. Czy mial Pan przypadek w tych silnikach, ze drzal lewarek zmiany biegow na 3,4,5 biegu podczas 1900-2600rpm? Wymienilem linki zmiany biegow i poduszki skrzyni i silnika – bez rezultatu

Dodaj komentarz

Zadzwoń!