Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Volvo V50 Wymiana wkładu lusterka. Zrób to samCześć. W dzisiejszym filmiku pokażę Wam jak wymieniałem wkład lusterka prawego w Volvo V50.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

11 thoughts on “Volvo V50 Wymiana wkładu lusterka. Zrób to sam

  1. Siema 🖐️ no elegancko Ci to poszło Kolego 💪 fajne posiadasz te łapy 👍 gdzie taki zestaw zakupiłeś? A propo łapy to oczywiście poszła 👍😁 bardzo dobry materiał 👍 tak trzymaj 💪 pozdrawiam Krzychu,udanej niedzieli 👍🖐️😀

  2. Witam . Też z dziedziny motoryzacji , a konkretnie napędu . Co powiesz Krzychu na NAPĘD JEDNOKIERUNKOWY , zwany WOLNE KOŁO . Czy jeździłeś , albo czy wiesz o co tu chodzi . Pytam , bo mity , herezje , komentarze tych co nie wiedzą jak to działa ale autorytatywnie się w tej kwestii wypowiadają jako specjaliści , dotyczy to również największych potentatów motoryzacyjnych całego świata , przyprawiają mnie o obracanie paznokci w nogach do góry . Pozdrawiam .

Dodaj komentarz

Zadzwoń!