Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Volvo V50 – woda na podłodze #4 Znalezione miejsce przecieku. Demontuje deskę rozdzielczą.Cześć, ostatnia 4 część „walki” z przeciekiem w Volvo. Zapraszam do oglądania.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

23 thoughts on “Volvo V50 – woda na podłodze #4 Znalezione miejsce przecieku. Demontuje deskę rozdzielczą.

  1. 12:34 dzięki wielkie, miło 😀 dobrze, że tam zaglądłeś,bo byś miał dalej wodę,ale z drugiej strony 😂 dobra robota i szacun za walkę do końca 💪 pozdro Krzychu, udanego weekendu 😃🖐️👍🍻

  2. Cześć. No widok jak po porządnym wypadku. Szacunek, roboty było od groma. Całe szczęście już koniec. Pozdrawiam i zostawiam w 100% zasłużoną 👍

  3. I w prawo i w lewo i jeszcze raz, to jasne, trzeba uważać, by klips nie trzasnął, higiena z prysznica ważna sprawa, ale tu nie cieknie, więc dalej trwa zabawa, się zawziął Krzychu i targa plastiki, aż w końcu szukanie daje wyniki, tylko – ups – woda pod dywanikiem, się osuszy farelką czy ręcznikiem 😁 miłego weekendu! Pozdróweczki!

  4. 18 lipca zaczynam urlop. Niestety zaczynam go od likwidacji baseniku w volvo. U mnie zlokalizowałem przeciek w wężykach od szyberdachu. Mam nadzieję, że nie wyjdzie nic nowego w trakcie rozbierania… Dzięki wielkie za ten obszerny poradnik 😛

  5. Hello from Romania. How to dismantle the dashbord. I need to take the dash down to change some damper flaps and motor. I realy need some help. It's hard to dismantle it ?

  6. u mnie płyn z nagrzewnicy pojawia się na podłodze. Czy od spodu deski widać nagrzewnicę i czy wiesz może, czy da radę wymienić/ zasilikonować uszczelkę bez demontowania deski?

  7. Przez dwa poprzednie odcinki czekałem aż pokażesz czy masz szyberdach. A ty nie podłoga i podłoga. 🙂 Przy szyberdach wystarczyło tylko osłony przednich słupków zdjąć i wszystko byłoby jasne. Po ulewie też miałem wodę w środku, na szczęście, mam wykładzinę z podklejoną folią i nie przeciekło do gąbek. Rurki od szyberdachu do wymiany. Trzeba wywalić to gumowe zakończenie na dole w słupku i włożyć tam przedłużkę z rurki. Problem będzie na wieki załatwiony. Podpowiem, że jeśli jest klima to skropliny z klimy mogą być wyprowadzone otworem z boku w tunelu. Może być ta sama historia z zapchanym przejściem gumowym. Trzeba je prewencyjnie wyczyścić.

  8. Witam czy działo się coś z elektryką pytam bo autko mam w trybie awaryjnym obroty tylko do 3 tysięcy a mam też przecieki z okolic podsufitki i wilgotno w nogach i się zastanawiam czy może to być źródło przyczyny bo sypie błędami komputer

Dodaj komentarz

Zadzwoń!