Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Volvo V50 nie działa radio ICM uszkodzony czy światłowód.?ICM nie wyświetla.Zaczyna działać losowo tz. Raz działa raz niedziala.teraz w ogóle nie działa. Na filmie po przejechaniu małej odległości icm włącza się,po zgaszeniu silnika i odrazu zapaleniu silnika ICM normalnie wyświetla ale jak zgaszę silnik na dużej to ICM już się nie włącza. Trzeba było
znowu trochę pojeździć autem

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

3 thoughts on “Volvo V50 nie działa radio ICM uszkodzony czy światłowód.?

  1. Wymiana ICM pomomogła i wszystko działa jak należy. Dodam że uszkodzony ICM nie wysyłał czerwonego światła robiłem też mały test, dobry ICM będzie wyświetlał nawet bez podłączonego modułu radia. Włożyłem też radio z innego samochodu.,radio działało chwilę i się wyłączało.

  2. Rozwiązałem to w inny sposób wyczyściłem cały sprzęt orginalny wstawiłem kenwooda ale podzieliłem go na 2 częśći nie demolując wodospadu.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!