Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Volvo S80 wymiana wentylatora ogrzewania, blower fan replacement.Volvo s80 z 2009roku.
Uszkodzenie wentylatora niestety niesie za sobą ogromne nakłady pracy i czasu.
Niestety trzeba zarezerwować sobie dwie dniówki dobrej roboty bez opierdalania się.
Na spokojnie to myśle ze do trzech dniówek można to ogarnąć.

Polecam zaopatrzyć się w fabrycznie nowy wentylator, opornice i filtr kabinowy.

W trakcie pracy należy przedmuchac odpływ wody z klimatyzacji po stronie całej puchy jak i po stronie samochodu w podłodze.

Przy okazji wyjętej całej puchy warto umyć/przepłukać nagrzewnice ze wszystkich brudów wytrącających się z płynów chłodniczych.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

15 thoughts on “Volvo S80 wymiana wentylatora ogrzewania, blower fan replacement.

  1. Pytanie: co boli nawiew? Po wymianie wentylatora szumi jak głupi i pompuje powietrze jakglupi na filtr, klapki pootwierane a powietrze nie dmucha z żadnego z wylotów?

  2. proponuję ściągnąć ten filmik bo wprowadza ludzi w błąd i ma zerową wartość merytoryczna. Trzeba to poprostu zrobić zgodnie w instrukcją serwisową. Też jest to pracochłonne ale nie trzeba rozbierać połowy samochodu tak jak to zaprezentowane w filmiku.

  3. Ludzie nie ogladajcie tego i nie słuchajcie tego człowieka. W S80 wentylator wychodzi po odkręceniu schowka i osłony jednej!!! Dziś w swoim to robiłem i widząc ten film można tylko za głowę się złapać co najlepszego oni odwalili. Nie dość że całe auto w perzynie bez sensu, klient na ciężkie tysiące naciągnięty, to jeszcze chwalą się tym w internecie 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Dodaj komentarz

Zadzwoń!