Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Volvo S80 – biedny SummumLink aktualny w 2022✓=== Link do promocji (cashback 150 zł za zakup ubezpieczenia!): https://mubi.pl/zachar/ Przy okazji …

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

30 thoughts on “Volvo S80 – biedny Summum

 1. Link do promocji (cashback 150 zł za zakup ubezpieczenia!):
  https://mubi.pl/zachar/
  Przy okazji ciekawostka: skaner QR Code z dowodu rejestracyjnego:
  https://aztec.mubi.pl/
  ————————————-
  W zeszłym roku Jacek zaprezentował widzom kanału wyjątkowego Citroena CX. Testy używanych w 2020 otwieramy filmem z jego daily: Volvo S80

  Subskrybuj kanał Zachar OFF: http://www.youtube.com/user/ZacharOFFpl?sub_confirmation=1

  Zobacz co testuję teraz:
  https://www.facebook.com/zacharoffpl
  https://instagram.com/zachar_off

 2. Zachar na mubi jest takie info
  Wejdź na kalkulator Mubi, korzystając z linka od przyjaciela lub z zaprzyjaźnionego portalu,
  zawierającego Kod Konkursowy
  więc co to za link odsyłający ?

  Ok link z opisu działa bo w kalkulatorze pojawia się zachar150

 3. Jeździłem Mercedesem E250 CDI rocznik 2009 ( W 212) Twin Turbo 204 KM automatik 5 biegów , junakiem dwie awarie w ciągu 11 lat , pierwsza przy 154 tys km pękł pasek rozrządu ale to przewidziano w instrukcji i po 7 latach padł akumulator . Samochód sprzedałem po 11 latach z przebiegiem 204000 km .

 4. jak kazde volvo buja sie mięko na wziniesieniach ale wali na uskokach asfaltu, totalnie nieznosne zawieszenie do polskich dziurawych miast, dopiero S klasa mnie zadowloila.

 5. Faktycznie pan Jacek profesjonalne podejście do tematu, fajny odcinek, ale kuurcze… Przyznam, że Volvo s80 trochę mnie rozczarowało (wiem że spoko komentarzy to po prostu chwalący swoje własne Volvo kierowcy, proszę nie hejtowac :P). Po tym co usłyszałem o wymianie głowicy, kończącej się skrzyni i że generalnie inne silniki diesla, zwłaszcza z 2 turbinami to tylko gorzej…) plus trzeszczące wnetrze zniechęca mnie do zakupu. Ale jeszcze raz dziękuję za odcinek, sporo dowiedziałem się na temat auta które również chodzi mi po głowie.

 6. Zawsze mnie zastanawia ile razy robisz test łosia bo mówisz w kabinie robisz go za oknem są ogrodzenia i domu a na kolejnym ujęciu jesteś w środku lasu

 7. Teraz pytanie patrzyłem E60 i tam dokładnie tyle samo miejsca jest z tyłu, też dotykałeś kolanami przedniego fotele i tu w S80 miejsce jest a w E60 miejsca nie ma 😅 to jak to jest.

 8. Jedna Uwaga…dlaczego mówicie o precyzyjnym kierowaniu gdy minimalny ruch kierownicy zmienia diametralnie tor jazdy? Dla mnie jako użytkownika volvo V70 od 14 lat precyzja znaczy duży ruch kierownicą mała reakcja – odnosię się do myszki komputerowej – kiedy mamy większą precyzję? gdy minimalny ruch myszką wywoła duży skok kursora? czy gdy duży posuw myszy wywoła minimalny ruch kursora?????? Przy prędkościach autostradowych dla których Volvo S60, V70, S80 i oczywiście nowsze modele np. S90 zostały zaprojektowane to ma niebagatelne znaczenie !!!! Z tkzw. "precyzyjnym" w/g was układem kierowniczym -fajnie jeżdzi się po mieści a nie 170 km/h !!! I wcale nie jest on precyzyjny, tylko "sztywny" !
  Zmieńcie tę nomenklaturę, bo nie przystaje do rzeczywistości !!!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!