Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Volvo FH16 Euro6 750 8X4 wymiana pompy wody autostrada A2 pod Warszawą schwertransporte LKWJeżeli chciałbyś mnie wspomóc w zakupie lepszego sprzętu do nagrywania poniże przesyłam link do Patronite

https://patronite.pl/TruckmechanicfromPoland

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

33 thoughts on “Volvo FH16 Euro6 750 8X4 wymiana pompy wody autostrada A2 pod Warszawą schwertransporte LKW

  1. Niby ktoś powie , że to tylko podawanie kluczy, lecz taka praca zespołowa skraca mocno czas naprawy. Sam wiem w moim zawodzie jak to jest, we dwóch idzie 3 razy szybciej.

  2. Chciałbym podpowiedzieć że do szlifowania powierzchni pod pompę wody dobra by była kostka do szlifowania gładzi szpachlowej są różne gradacje jest to fana rzecz. Pozdrawiam serdecznie.

  3. Witam taka tam może mała podpowiedz co ułatwi życie a może "nie''ta banka co zlewałeś od dołu resztki tzw szmelcu dodaj hmm dziurkę na powietrze taki wentyl u góry wlej płyn i nabij bankę ciśnieniem wtedy będzie leciało do chłodnicy tak robiliśmy myślę ze będziesz wiedział o co chodzi sposób duzo łatwiejszy nie trzeba wiosłować podlewaczka

  4. Były sobie misie miały śmieszne pysie ,poszły misie do lasu narobiły chalasu poszły misie do boru narobiły rumoru,, wierszyk dedykowany dla miska ,,;)

  5. Super pomysł na program. Też z zawodu jestem mechanikiem od dużych. Ale od 1997 po drugiej stronie czyli za fajera. Mam nadzieję że dużo młodych kierowców ogląda ten program. Jest zajebisty. Pozdrawiam Sławek z Irlandii

  6. Hejka, A nie łatwiej byłoby z dostępem do pompy gdyby odkręcić najpierw śmigło wentylatora?

    PS. Niezależnie, wielki szacun za poświęcenie przy nagrywaniu, dla Was to spory kłopot, dłuższy czas naprawy, ale dla nas mega wartościowy materiał. Szczerze to wolę Was oglądać niż jakieś programy w TV.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!