Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Volvo FH FM regeneracja zwrotnicy . Jak wymienić zestaw naprawczy i czy warto to robić samemu ?!?!?

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

38 thoughts on “Volvo FH FM regeneracja zwrotnicy . Jak wymienić zestaw naprawczy i czy warto to robić samemu ?!?!?

  1. Jakiego smaru uzywasz ?;)) przypomina mi smar który kiedyś gdzieś kupiłem w tubce, niebieski coś na zasadzie silikonowego, strasznie się ciągnął…;)

  2. 9:05 kto choć raz nie miał takiej sytuacji w życiu niech pierwszy rzuci kamieniem 😀 U mnie zamiast statywu stał człowiek 😀
    Kolego dlaczego 2 metrową rurą albo mocnym pneumatem tego nie potraktowałeś?

  3. hejo dziury na sworzniu na zabezpieczenie nie ma, bo masz sobie ja sam zrobić jak nakrętkę dociągniesz, bo sa łożyska stożkowe wiec jak by była dziura na zabezpieczenie to jedna piasta mogłaby mieć luzy a druga byłaby za ciasna pozdro dobra robota

  4. 37.27 min – ciekawy obrazek – chłopak styrany, ale zadowolony, każdy dla kogo praca jest też więcej niż tylko obowiązkiem, powinien wiedzieć o czym piszę. Autorowi kanału życzę dużo wytrwałości na tej drodze zawodowej i w rozwijaniu swoich pasji.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!