Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Vol-czacza – Niezależny Serwis Volvo we WrocławiuMamy ponad 12 lat doświadczenia w naprawach samochodów marki Volvo. Serwisujemy Volvo w każdym modelu i roczniku. Świadczymy usługi z zakresu m.in.: naprawy bieżące, naprawy główne, naprawy zawieszenia, kontrole i ustawienia zbieżności, naprawy układów hamulcowych, diagnostyka komputerowa na specjalistycznym oprogramowaniu i urządzeniach diagnostycznych, naprawy układów elektronicznych i elektrycznych, serwis filtrów cząstek stałych (DPF, FAP), przeglądy okresowe, obsługa układów klimatyzacji, montaż dodatkowych akcesoriów, przeglądy przedzakupowe. Do dyspozycji naszych klientów oddajmy najnowocześniejszą ścieżkę diagnostyczną. Świadczymy pełną obsługę serwisową flot firmowych. Posiadamy nowoczesny obiekt przygotowany do obsługi czterech pojazdów jednocześnie z własnym, bezpiecznym parkingiem. Do dyspozycji klientów oddajemy własny sklep z markowymi częściami do wszystkich modeli Volvo. Każdy nasz klient może liczyć na profesjonalną i naprawdę przemiłą obsługę. Ponad 90% naszych klientów jest z nami przez kolejne lata użytkowania ukochanego modelu Volvo. Nasza miłość do marki Volvo, jak i sama marka zobowiązują! Serdecznie zapraszamy.

Vol-czacza – Niezalezny Serwis Volvo
Ul. Swojczycka 103
51-502 Wroclaw
Tel. +48 71 3728828 Tel./fax +48 71 3482060
email: volczacza@volczacza.pl

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

2 thoughts on “Vol-czacza – Niezależny Serwis Volvo we Wrocławiu

  1. Jeżdżę do nich od zawsze już czwartym Volvo, w tej chwili XC60 2011 a żona C30, nigdy przenigdy nie miałem żadnego problemu, nawet zdarzyło się że przyjechali po mnie, albo dali auto zastępcze. Znam ich klikanaście lat i uważam, że są rozsądnym cenowo, uczciwym i najlepszym serwisem nieautoryzowanym Volvo na Dolnym Śląsku, tym bardziej że mają teraz na pokładzie, ludzi z kilkunastoletnim stażem w ASO. Rozwijają się w dobrą stronę i mało jest firm motoryzacyjnych, które tak indywidualnie podchodzą do klienta. Polecam i pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!