Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Usterka czujnika kąta kierownicy / Położenia kierownicy. Diagnoza i naprawa, na przykładzie SeatDiagnoza i naprawa czujnik skrętu kierownicy w seat ibiza, w innych autach grupy V.A.G wygląda to podobnie.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

23 thoughts on “Usterka czujnika kąta kierownicy / Położenia kierownicy. Diagnoza i naprawa, na przykładzie Seat

  1. Witam kolego Norbercie 👍👍👍👍👍. Tak to jest zamawiasz część niby ma być ta a tu d….a . Skąd to znamy 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣. Też już tak miałem wiele razy i z tego co zauważyłem najlepiej pierwsze zdemontować potem do sklepu . Ale wiadomo że różnie to bywa . Mam takie pytanie : . Czy w audi a4b5 złącze poduszki pod fotelem tą żółta wtyczkę można zastąpić inna złączką , czy zwykłymi pinami samiec Samica ???? . Pytam bo wywala błąd poduszki fotela i z tego co kumpel mi mówił to ta wtyczka nie łączy ( częstą przypadłość po latach użytkowania) . Jedną str polutowałem to teraz z drugiej znowu się pojawiło . Problem w tym że jak przyjdzie zdemontować fotel to znowu by to trzeba rozlutować 🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔. Pozdrawiam 3maj się i dawaj częściej filmiki . Jeśli oczywiście czas pozwoli 👍👍👍👍👍👍👍👍👍

  2. Przepraszam, że Ci kiedyś zwróciłem uwagę że te filmy mało ambitne. Za to Ty jesteś aż za bardzo skoro tak to sobie wziąłeś do serca. Wiem, że zlecenia dla mechaników garażowych nie są skomplikowane i dlatego miło wspominam Twoje filmy z większych wyzwań w pracy w serwisie.

  3. Witam czy uszkodzony czujnik ma wpływ na wspomaganie kierownicy, pompa po regeneracji ,wymieniona- była uszkodzona, niestety nadal wyskakuje błąd wspomagania i ciężko się kręci kierownicą. Samochód Seat Ibiza 3 rok pr 2007, 1,4 benzyna. Proszę o pomoc.Pozdrawiam.

  4. Witam serdecznie 🙂 po wymianie zwijaka z taśmą w passacie b8 pojawił się błąd "usterka serwis po wyjściu z samochodu ustaw dźwignie na P" czy to jest przypadek i popsuł się lewarek czy może kodowanie? Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!