Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Ukryte menu diagnostyczne Volvo S60 V70 XC70 S80 XC90 (DTC, tryb serwisowy)Sprawdź w ukrytym menu czy w Twoim Volvo S60, V70, XC70, S80 lub XC90 są obecne kody błędów DTC w poszczególnych sterownikach. Będzie to pierwszy krok diagnostyczny w stronę poprawnego działania wszystkich modułów samochodu.

Więcej na http://mr-fix.pl/
Music by Dan-O at DanoSongs.com

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

10 thoughts on “Ukryte menu diagnostyczne Volvo S60 V70 XC70 S80 XC90 (DTC, tryb serwisowy)

  1. mr-fix nie rozumiem co piszesz 🙂 "kody błędów DTC" i "sprawdzić ich obecność". Czyli jak rozumiem, pokaże mi że np w ABS jest coś nie tak, ale jak chcesz poznać szczegóły podłącz komputer ? Tak to rozumieć ?

  2. W Volvo S80 bez tego widać błędy, są w wiadomościach, wyświetla się lista po uruchomieniu samochodu. Ja mam błąd żarówek, bo wstawiłem Xenon i poduszek powietrznych. Lepsze by było usunięcie ich, ale chyba bez kompa się nie da

Dodaj komentarz

Zadzwoń!