Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

To miasto to koszmar dla kierowców ciężarówek [Ciężarówką przez Stany]Oglądaj „Ciężarówką przez Stany” W TVN Turbo w niedzielę o 14:45 oraz w player.pl: https://player.pl/programy-online/ciezarowka-przez-stany-odcinki,6372/odcinek-7,S01E07,80782
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Życie zawodowego kierowcy osiemnastokołowego pojazdu to nie bajka – Dawid Andres wie o tym doskonale, a mimo to nadal z wielką pasją przemierza tysiące kilometrów amerykańskich dróg spełniając swój „American dream”.
Ten program to niesamowita jazda po najciekawszych zakątkach Stanów Zjednoczonych. Przemierzymy ten ogromny kraj wzdłuż i wszerz. Głównym bohaterem i przewodnikiem po USA będzie Dawid Andres – pochodzący z Polski kierowca, który na co dzień prowadzi wielką ciężarówkę. Dawid nie boi się wyzwań – to, oprócz jego brata, jedyna osoba na świecie, która pokonała Amazonkę… na rowerze wodnym! Odwaga u truckera to bardzo przydatna cecha. W ostatnich rankingach właśnie ta profesja uplasowała się na ósmym miejscu wśród najbardziej niebezpiecznych zawodów w USA.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

36 thoughts on “To miasto to koszmar dla kierowców ciężarówek [Ciężarówką przez Stany]

 1. Od małego zawsze podziwiałem kierowców zawodowych, w szczególności długodystansowców ( nie mam tu na myśli tylko tirowców ) ale ogólnie zawodowych kierowców jako całość grupy.
  Dla mnie osobiście auto, a tym bardziej nowe, to baaaardzo odległy punkt na mojej liście zakupów, ponieważ samochód traktuje jako względnie szybki ( co nie znaczy, że zawsze tak jest ) środek transportu między punktem "A" do "B".
  Jak tylko nie muszę jechać autem, to wybieram rower lub komunikację miejską.
  Nie uważam się za dobrego kierowcę po mimo faktu iż od ponad 16 lat posiadam prawko kat. "B", jednak jak wiadomo, nie posiadanie prawka, lecz praktyka czyni dobrego kierowcę z laika.
  Życzę Panu i wszystkim kierowcom, w szczególności zawodowym bezpiecznych, szerokich dróg, jak najmniej straconych nerwów za kółkiem i ZAWSZE SZCZĘŚLIWYCH POWROTÓW DO DOMU, DO RODZIN.

 2. Pomimo ,że mieszkam w Stanach już 32 lata ,nie byłem w Nowym Jorku z własnej woli .Raz przypadkiem wracając z lotniska w Newark NJ ,wpakowałem się do Nowego Jorku do "Holland Tunnel",Nigdy więcej.A mieszkam stosunkowo niedaleko bo na przedmieściach Baltimore MD, około 200 mil.

 3. tam nie tak jak w Polsce ze byle ryska na plastykowym zderzaku to niemal koniec swiata , u nas wytykaja takie pierdoly i tak ten samochod sie rozleci czy z odpryskiem czy nie , podrapany to nie znaczy ze nie sprawny

Dodaj komentarz

Zadzwoń!