Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Test węża do spuszczania paliwa i nie tylko! #101_GadżetówOglądaj „101 gadżetów motoryzacyjnych” w niedziele o 12:30 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/101-gadzetow-motoryzacyjnych-odcinki,24777/odcinek-4,S01E04,168476
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Grzegorz Duda sprawdzi, czy blokada miejsca parkingowego obsługiwana z pilota jest warta swojej ceny i przekona się, czy zaskakująco tani klej do szyb rzeczywiście działa tak skutecznie, jak w internetowym filmiku.
Pokażemy też, jak dzięki modułowi GPS z kartą SIM sprawdzić, czy dziecko właściwie i odpowiedzialnie korzysta z pożyczonego od rodziców auta, spuścimy paliwo z baku przy pomocy samozasysającego węża z zaworkiem zwrotnym oraz przetestujemy pojemnik na kubek podłączany pod gniazdko zapalniczki wyposażony w funkcje podgrzewania i chłodzenia napojów.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

47 thoughts on “Test węża do spuszczania paliwa i nie tylko! #101_Gadżetów

  1. W branży detalicznej, muszę przyznać po latach doświadczeń, że do spuszczania ropy najlepsza jest pompka Sigma (czerwona) dostępna zawsze na dziale motoryzacyjnym znanych marketów na A. Cena to 20-30 zł.
    Owszem, paliwo przy częstym użytkowaniu rozpuszcza mocowanie tłoczka wewnątrz pompki, lecz da się ją rozebrać i samemu naprawić producenta.
    Bez zaciągania, wygodnie, mała i podręczna, przy oryginalnych wężach 10l w 1,10 min.

  2. Od miesiaca mam audi a4 b5 1.9tdi pelny bak pol baku bylo dolalem i nie pali na plak zapali chodzi znow zatankuje nie pali na plak caly bak wyjezdze zatankuje rano znow nie pali plaka godzine mielenia pali jezdze znow tydzien dwa zatankuje postawie i rano znow nie pali o co chodzi??? prosze rade filtr paliwa ?

  3. Ludzie patent stary jak świat nie macie już czego pokazywać… Szkoda że nie pokazał pan jak się nie udało spuszczanie ponieważ pojawiło się powietrze a było to powodem iż nie do końca zleciało całe paliwo z węża i ponowiliście próbe spuszczania co zatamowało przepływ. drugie ujęcie i nagle działa nawet nie chciało wam sie poświęcić 2 minut więcej by naprawić błąd, a no tak przecież taśma VHS dużo kosztuje nie to co cyfrowe nośniki pamięci. Bierzecie za to pieniądze ale już ciężko o trochę profesjonalizmu… Mam taki przewód od 5 lat więc chyba wiem co mówi i używam go nie do paliwa :)))

  4. Po co kupować zawór zwrotny jak można zrobić to kciukiem 🤭 szybkość przepływu zależna jest od grubości przewodu i nie przesadzajmy ze leci jak na stacji benzynowej 🙃

Dodaj komentarz

Zadzwoń!