Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Sterownik edc16c34 ford focus cmax #UTurbomechanika #mechaniknaprawiaipokazuje#UTurbomechanika #mechaniknaprawiaipokazuje #boschedc16c34 #Sterownikedc16c34fordfocus
#Motorsteuerungford
Where is gdzie jest ecu bosch edc 16c34 ford focus cmax Mechanik napraw
Sprawdzamy szczelność puszki oraz stan przewodów. gdyż w tych samochodach to one stanowią 60% awarii instalacji elektrycznej w tym samochodzie. Subskrybuj komentuj łapka w górę i do dzieła.

Ogłoszenie:
Sprzęgło hydrokinetyczne cft23 cvt zf 6m5p 7000 ford focus cmax
https://allegrolokalnie.pl/oferta/sprzeglo-hydrokinetyczne-ford-focus-tdci-cvt-6m5p
Łożyska planetarki zf cft23 cvt 6m5p 7000 ford focus cmax
https://allegrolokalnie.pl/oferta/lozyska-walka-wariatora-i-planetarki-zf-6m5p-ford-epc

Informacje zawarte w tym filmie mają charakter ogólny i nie ponoszą odpowiedzialności za żadne popełnione błędy lub obrażenia. Do wykonania tego filmu wykorzystano kamerkę xblitz 4 move. WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI – Z powodu czynników niezależnych od mechanik napraw , nie może zagwarantować przed nieautoryzowanymi zmianami tych informacji lub niewłaściwym wykorzystaniem tych informacji. Mechanik napraw nie przyjmuje odpowiedzialności za szkody majątkowe lub obrażenia ciała powstałe w wyniku jakichkolwiek informacji zawartych w tym filmie. Mechanik napraw zaleca bezpieczne praktyki podczas pracy z elektronarzędziami, podnośnikami samochodowymi, narzędziami do podnoszenia, podstawkami podnośnikowymi, urządzeniami elektrycznymi, tępymi instrumentami, chemikaliami, smarami lub innymi narzędziami lub sprzętem widocznym lub sugerowanym w tym filmie. Ze względu na czynniki niezależne od Mechanik napraw, żadne informacje zawarte w tym filmie nie stanowią żadnej wyraźnej ani dorozumianej gwarancji ani gwarancji określonego wyniku. Wszelkie obrażenia, uszkodzenia lub straty, które mogą wyniknąć z niewłaściwego użycia tych narzędzi, sprzętu lub informacji zawartych w tym filmie, są wyłączną odpowiedzialnością użytkownika końcowego, a nie Mechanik napraw ani żadnej z jego spółek zależnych.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

3 thoughts on “Sterownik edc16c34 ford focus cmax #UTurbomechanika #mechaniknaprawiaipokazuje

Dodaj komentarz

Zadzwoń!