Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Robert Laszczak – Tactical DDD patterns in GoDDD udowodniło już, że jego zastosowanie w przy implementowaniu złożonej logiki biznesowej pozwala nam tworzyć niezawodny, testowalny i rozwijany kod. Wiele zostało już powiedziane i napisane na temat zastosowania DDD w Javie, C# czy w PHP. Mimo to ciężko jeszcze znaleźć dobre i poprawnie zaimplementowane przykłady w Go, które do stosowania DDD nadają się naprawdę dobrze.
Podczas prezentacji pokażę zbiór patternów, które wypracowałem wraz z teamem przez prawie rok produkcyjnego stosowania DDD. Opowiem też z czym wiąże się ich stosowanie.
Jeśli nie miałeś/miałaś jeszcze do czynienia z DDD tym bardziej zapraszam – wspomnę o źródłach, z których można czerpać wiedzę żeby zgłębić temat i to, dlaczego warto zainteresować się tą techniką.

FB: https://www.facebook.com/GophersSilesia

#DDD #Go #GophersSilesia

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

One thought on “Robert Laszczak – Tactical DDD patterns in Go

Dodaj komentarz

Zadzwoń!